Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan aki elfelejtette...

Van olyan aki elfelejtette (már) a terhesség-megszakítást?

Figyelt kérdés

nekem másfél hónapja volt, és tudom, jól döntöttem. Mindegy milyen okokból, de úgy érzem, hogy így jobb.

Ti hogy vagytok több hét, hónap vagy évek elteltével?


2011. jún. 1. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Amit ezért fogsz kapni,azért már előre sajnállak és ne vedd magadra.
2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Én már elfelejtettem. 11 évvel ezelőtt volt és jó döntés volt így utólag visszanézve.

Azóta van 2 gyerekem (1 és 3 évesek).

Akkor 19 voltam :(

2011. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Mindjárt itt terem az 57%-os hittérítő, aki képes lesz neked oldalakat belinkelni régi abortuszos kérdésekből..


Amúgy, ha így érzed, biztos meg van az okod rá.

2011. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt nem lehet elfelejteni soha, én pl. nagyon sajnàlom, de nem tehettem màst.
2011. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is kapni fogsz hidegt-meleget, ez a téma mindig nagyon felkavarja a kedélyeket.

(nekem pl csakis az ehhez kapcsolódó válaszaimnál fordul elő a lepontozás, de ez végülis mindegy, csak érdekességképpen írtam)


Nekem december közepén volt ab-om. Az eszem tudja, hogy ez volt az EGYETLEN lehetséges döntés a mi helyzetünkben, de a szívem nem békélt meg azóta sem. Nem tudom, képes leszek-e valaha is feldolgozni. :-(

2011. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

15 éve, 19 éves koromban történt. Akkor rossz volt, de kimaradt a történetből az "életed végéig bánni fogod", "rémálmaid lesznek" és "soha többet nem lehet gyereked" rész. Nem bántam meg azóta sem, józan és logikus döntést hoztam, nem voltak rémálmaim, és négy gyereket nevelek szeretetben és biztonságban, amit 19 évesen nem tudtam volna elmondani magamról.


Ez van, a savazás nem érdekel, kár a gőzért.

2011. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom, volt már 1 pasas aki nem szállt lerólam, még a műtét után sem. nem igazán foglalkoztam vele, és nem tudott senki sem bűntudatot kelteni bennem. mások miatt én miért érezzem rosszul magam? most igazából nem magamat szeretném kielemezni, mások megélt abortuszára vagyok kíváncsi. akinek nem volt, annak felesleges írni!
2011. jún. 1. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

13 éve volt. Erőszakból fogant, nem bántam meg, 16 éves voltam. Ez volt a legjobb döntés, soha nem volt semmilyen lelkiismereti problémám belőle. Bár el nem felejtettem soha. Néha eszembe jut, hogy milyen lenne, fiú vagy lány lenne-e, de ennyi, gyorsan elhessegetem ezeket a gondolatokat.

Azóta van egy csodálatos, 20 hónapos fiam, akit imádok.

2011. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

19 voltam akkor,immáron 10 évvel ezelőtt.

Felelősségteljesen viselkedtünk,5 éve tartó párkapcsolatomban fogamzásgátló szedése mellett estem teherbe.

Ésszel végiggondoltam/gondoltuk,és úgy döntöttük,nem tarthatjuk meg.


Jó döntés volt,soha nem bántam meg.

Akkor nagyon megviselt,és egy darabig még fájt (mármint lelkileg).


Elmúlt,és most van egy boldog családom,első gyerkőc már 2 éves most várom a másodikat,és egy nagyszerű családban élünk mi így együtt.

2011. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jaj-jaj nekem 29 évvel ezelött volt,a harmadik gyerekem

lett volna...lakásunk is volt rendes...

és most is nagyon bánom még,hogy nem szültem meg..

nagyon haragszom a férjemre..most is,mert ö beszélt rá

a kisebb fiam akkor 2 éves volt..nem volt még papirpelenka

de automata mosogép már volt !

2012. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!