Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit írjak a fellebbezésbe?...

Mit írjak a fellebbezésbe? Óvodai felvétel elutasítása.

Figyelt kérdés

Helyhiányra hivatkozva utasítottak el. Jelenleg ugyan itthon vagyok a kisebbik gyerekemmel gyed-en, de az óvodában kérték, hogy írjak fellebbezést, hogy a helyhiány ténye az önkormányzathoz nyomatékosabban eljusson. (Oviba idén így se, úgy se jutunk be:( )

Mit kell írni egy fellebbezésbe???


2011. jún. 2. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Esetleg GOOGLE?!?!?!!?!?


[link]

2011. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

Elsőnek: szerinted miért van ez az oldal???Arra van h kérdezzünk!Nem?Akkor meg ha nem tudsz válaszolni inkább ne írj.


Kérdező: sztm írd meg h felháborítónak tartod ezt a helyzetet nem csak magad miatt hanem a többi anyuka miatt is és kéred h tegyenek vmit.Nekem ez jutott eszembe.

2011. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek:)

Első, őszintén, nekem eszembe sem jutott, hogy van fent bármi minta a fellebbezéshez.


Még ha hülyének is tartasz (nagybetűs lehurrogás), köszi a linket, mert sokat segítettél vele.

2011. jún. 2. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Első vagyok. Amit a google-ban nem találsz meg az nem létezik. Egyszerűen csak úgy tud "dühíteni" ha valaki ilyen önállótlan. De ez nem neked szól, úgy általában. Annyi teszetosza ember van, hogy brrrr.
2011. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!