Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apuka elutasitasa? Van masnal...

Apuka elutasitasa? Van masnal is hasonlo problema? Egyaltalan problema vagy csak korszak?

Figyelt kérdés
Lanyom majdnem 2,5 eves es miota 2 eves lett, nagyon anyas. Van mikor az apja le sem ülhet melle, mindent csak mami csinal, ha reggel nem en megyek a szobaba hiszti. Szegeny apuka persze egyre csalodottabb, de mindent megtesz meg igy is, en meg probalom mondani a gyerköcnek, hogy apa sokkal jobban tudja, mint anya. Mar arra gondoltam, hogy megkerdezek egy gyermekpszichologust...
2011. júl. 12. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakmabeliként írom neked, hogy ez természetes 2 éves kor körül. Nagyon jól csinálod, hogy mondogatod a gyereknek, hogy apa is tudja stb.

A férjednek meg mond meg, hogy még kibekkel kb. fél évet, aztán megint apa lesz a csúcs, sőt apuci olvadozhat is, mert 3 éves kor körül már nagyon tudnak hízelegni a kislányok az ő nagy, erős és okos apukájuknak. :-)

2011. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyobbik lányom /2,5 éves/ amióta megszületett anyás, a kisebbik /1,5 éves/ mindig is apás volt, és most is az.

Természetesen mindketten egyformán szeretjük mindkét leányzót, de így alakult, ezt kell elfogadni.

2011. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónaposom is ezt csinálja már. Bár ha reggel az apja megy be hozzá, akkor nincs gond, de hiszed vagy sem, ha haza jön az apja a munkából visít, mint egy kismalac. Kell neki kb. 20 perc, mire magához tér. Aztán elvan egy darabig az apjával, de a lakásból a lábam nem tehetem ki, mert akkor az egész lépcsőház tudja, hogy a gyerek mással van:)
2011. júl. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül hamarabb ment:))

Szóval ez egy átmeneti állapot! Az én férjemnek is nehéz, mert él-hal a lányáért! Igaz a múltkor már meg is jegyezte, hogy őt biztos nem szereti a gyerek. Mondtam neki, hogy nem kell aggódni! El jön majd az az idő is, mikor le nem tudja majd vakarni magáról!

Vagyis ez a viselkedési mód, ezzel a korral jár!

2011. júl. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor varunk. En is mondom a ferjemnek, hogy ez csak egy idöszak, de neha elbizonytalanodom, mikor nagyon erösen elöjön. Ö is eljutott mar oda, hogy öt biztos nem is szereti Sarika. Köszönöm a biztatast apa neveben is! :)
2011. júl. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!