Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit költötök kb (0-6...

Mennyit költötök kb (0-6 hónapos korig) a babátokra? Pl mennyi lenne akkor ha mindenből a legolcsóbbat vagy szinte a legolcsóbbat és csak a legszükségesebb alap dolgokat vennénk? Havi szinten?

Figyelt kérdés
pl pelenka ha esetleg tápszeres gyógyszerek vitaminok popsi törlő stb
2011. jún. 2. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

ha van tejed akkor a kajája semmi!a pelus 1 hónapra ha olcsó kb 3000 a posi krém (gyógyszertári)1000 a popsi törlö 1000 a többi ami az elején kell kezdőcsomag ha jól emlékszem 2 éve 5000 volt,ebben van fertőtlenítő,lázcsillapító,kötszer,fürdető,olaj stb..

olcsó ruhacsomaGOKAT tudsz venni a teszveszen.más nagyon nincs szerintem!

2011. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi csak arra voltam kíváncsi ki lehet e jönni egy babócával minden eshetőséggel együtt 50ezerből!:)
2011. jún. 2. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Leírom, nálunk hogy volt:

-kaja ingyen -szopi

-pelenka napi 8-10 (!)db olcsó, kb. 32 Ft/db

-törlőkendő napi 8-10*2-3 db VAGY kamillás víz+vatta :) sokkal olcsóbb és fincsi a baba fenekének

-popsikenőcs doki által felírva havi 2, kb. 5-600.-Ft

-D-vitamin kb. 6 hónapra volt elég 1 üveg, párszáz Ft

-ruha: sok ajándék, örökölt. amit nem kaptunk meg, azokat iszonyat olcsón vateráztam :D

2011. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi ez most nagyon hasznos volt!:) Nem is kerül olyan hű de sokba a babóca nevelése mint ahogy be van állítva szülők ismerősök és védőnő által.
2011. jún. 3. 08:20
 5/8 anonim ***** válasza:
ez igaz de ahogy nő annyival többe kerül!nézd meg a nagyobb méretű pelenkának már kb 70 ft darabja és nem használ belőle kevesebbett és akkor a többiről még ne is beszéljek!és ilyenkor már a cipőket is kinövi 1 hónap alatt amiből min.3 pár kell egy méretből(1 zárt,1 szandi,1 váltó)stb...és most még csak egy 2 évesről írtam,de ne aggódj mindenki megoldja valahogy mert meg kell oldani!
2011. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért szerintem kb. 2 éves korig - vagy amíg nem megy közösségbe - nem egy nagy összeg.

Ha tápszer kell, na az sok :( Az enyém a Milupa HA-t ette sokáig, 2500 körül volt talán egy doboz, és havi 4-5 tuti elment.

A pelusból viszont nem vettem még sose 70 ft/db árút :D Pedig 20 hónapos a fiam. Dm-est veszek, kuponnal, és mivel szinte minden háztartási cuccot és babacuccot ott veszek (saját márkást), van mindig elég pontom kuponokra. Így 40 ft-ra jön ki db-ja a pelusnak, pedig már majdnem a legnagyobb méretet használja (4+-ost). Cipőt se veszek egyelőre sokat, van egy cipője, egy szandálja.

2011. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: és messze nem megy el 8-10 pelus ilyenkor már, csak az elején. Napi 4-5 db szokott nálunk fogyni.
2011. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jún. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!