Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire jön ki mindennel...

Mennyire jön ki mindennel együtt egy esküvő, ha mindenből a legolcsóbbat szeretnénk, nem szeretnénk felhajtást, és csak a közeli hozzátartozók lennének?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éve volt, ilyen feltételekkel, mint te akarod. A szervezés-öltözködés-templomi szertartás-polgári szertartás megvolt kb 100e-ből, és a kaja volt 200e - nagyon jó helyet találtunk, 3000 ft volt a 3 fogásos kaja/fő.
2009. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 40-en voltunk a kaján, az italok nem voltak benne a 3000 ft/fő árban. Nem tudom, ti hányan lesztek, csak viszonyításképp írtam.

(1.v.)

2009. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én azt nem tudom megmondani,mert nagyon sok mindentől függ. Pl. mégis mennyi a közeli hozzátartózok száma? Helyszin ? Mi lenne a menü? stb. Bocs , hogy nem tudtam segiteni de valószinü ezek az adatok hiányába más se fog .
2009. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2004-ben, 44 fővel, csak polgári szertartással, vacsorával, ruhával, öltönnyel, virágokkal (a koszorúslány rucit nem mi álltuk), fotóssal együtt volt kb. 900e a végösszeg úgy, hogy videós a családból volt (amatőr!), a fotós szabadtérit és műtermit készített, de a szertartást és a lakodalmat már a család fotózta, a vacsorán volt leves, leveshús+zöldségek, aztán hústálak, a sütiket és italokat mindet mi vittük, és hajnal 1 órakor mindenki hazament aludni. Ugyanis menyecsketáncot nem akartam, a meghíváskor meg szóltunk, hogy éjfélkor zárunk a gyertyafényes keringővel (így nem volt éjféli büfé, csak előtte menyasszonytorta). Sok volt a kisgyerekes, úgyhogy jobb volt korán befejezni.

EZEK PERSZE ATTÓL IS FÜGGNEK, HOL AKAROD MEGSZERVEZNI, MERT BP-EN DRÁGÁBB SZERINTEM, MINT VIDÉKEN.

Kreatívnak kell lenni!!!

2009. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős varrta a ruhámat,10 fővel,házhoz rendelt kajával 100e ft.
2009. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2008 júniusban volt a lagzink!

ruha 100 ezer (de varrónő már megvarja 30 ezerért anyaggal együtt a legdrágább ruhát is amit kinézel valahonnan)

fényképész, fotós: 160 E ( 80 képes album, plusz 4 óra DVD-n)

Vőfély: 40 ezer (délután 4től éjjel egyig)

Virágos: 30-40 ezer volt (asztaldiszek, csokrom, kítűző, koszorúslánycsokrok)

köszönőajándékokat barátnöm megsütötte (pici mézeskalács) becsomagolta organzába, és köszönő szöveg volt rátűzve kb 3 ezer volt

Nálunk szakács volt mert nem akartunk étterembe menni, igy kultúrházban volt igy a kaja sokkal olcsóbbra jött ki!

főleg hogy anyósoméknak van csirkéjük és disznójuk!

a teremdíszlet 5 ezer volt

meghívók 10 ezer

hirtelen ennyi jutott eszembe

2009. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

attól is függ, hol , melyik részén az országnak:)

nekem tavaly szept.ben volt, 28an voltunk...15 volt a kosztümöm..varrattam, 15 a csokor, meg a kitűzők,160volt a kaja meg a terembérlet..a piát mi vittük, meg a sütit..a dekoratőr nem tudom menni volt, anyósék fizették...szerintem ha nem otthon csinálod, 200ezer a minimum.

2009. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!