Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszobát szeretnék saját...

Gyerekszobát szeretnék saját kézzel dekorálni. Fal ajtó ablak. Hol találok ilyen oldalt?

Figyelt kérdés

Csipeszfigurák, fakanalak ablakdekoráció, ajtóra vagy falra. Kindertojás dobozából valamit kezdeni.Nekem inkább olyan oldal kéne ahol a sablonokat is lerajzolják.

Köszi a segítséget.


2009. márc. 18. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem borzalmas a kézügyességem, de én mindenképp magam akartam csiálni, ezért azt találtam ki, hogy előszedtem a régi diavetítőt és dia filmeket, rávetítettem a falra és körberajzoltam, aztán már csak kifesteni kellett. Nagyon jól sikerült és a 10 hónapos babám imádja.

2009. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én is a diavetítős megoldást választom majd ha eljön az ideje!
2009. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ti mivel festettétek ki a rávetített figurát?

Milyen festékkel? A fal meszelt alatta, vagy diszperziós, diszperzites?

2009. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Diszperzites, szines a falra trilak szinezőpasztával festettem. Tökéletesen lefed minden színt.
2009. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ablakra, szekrény üveg részére lehet aranyos pl. mesefigurákat felvinni üvegfestéssel. Google-be beírod, hogy üvegfestő sablon. [link]

Elkészítés: kinyomtatod a figurát és beleteszed egy átlátszó gemotermbe/bugyiba (nem tudom mi a hivatalos neve), majd előszőr a körvonalakat rajzolod meg, ha az megszáradt lehet kiszínezni...üres felület ne maradjon! Utána már csak fel kell rakni az üvegfelületre :)

Pl. itt sok szépet, aranyosat találsz:

2010. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, kicsit össze-vissza lett a sorrend, a link feljebb került, mint gondoltam...azért remélem el lehet rajta "menni".
2010. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!