Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hos kislanyom lehet abban a...

8 hos kislanyom lehet abban a helysegben a lakasban ahol nyitva van az ablak? Vagy zarjam be mikor oda visszuk? Es ajjel aludhat nyitott ablaknal sapka nelkul? Pont az ablak alatt van az agya.

Figyelt kérdés
nagyon nem birok zart ablaknal,erkely ajtonal lenni,nekunk meg ejjelre is nyitva van a nagyszoba ablak es az erkely ajto.de nappal allandoan zarni kel mert a kicsit feltem egyszeruen nem tudom hogy hagyhatom sapka nelkul nyitott ablaknal?
2009. jún. 11. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne csináld már, tök meleg van, miért ne lehetne ott.

Huzat ne legyen, az a lényeg.

Ne izgasd magadat ilyesmin, teljesen felesleges :)

2009. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen !!!! akkor megprobalok nem annyira parazni mindenert.
2009. jún. 11. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben semmi baja nem lesz nyitott ablaknál,ha nincs huzat.Bár éjjelre én nem merem kinyitni,bár nekem nem az ablak alatt van a kiságy.Szerintetek?
2009. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen !!! hat nem tudom hogy nyitva lehet e mert azert reggelre hideg van.
2009. jún. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!