Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb naptej egy...

Melyik a legjobb naptej egy érzékeny bőrű kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Mindkettő hófehér bőrű, szőke és kékeszöld szemű. Milyet vegyek és mennyibe kerül. Ma délelőtt készülök venni.
2011. jún. 4. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Babé termékeit. Gyógyszertárban kapható, így segíteni is tudnak neked a gyógyszerészek.
2011. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam soktól kipattogott,de most a DM-es 30 faktoros gyerekeknek úgy tűnik beválik.2000 forint volt.
2011. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Vichy-t-t vettem patikában EÜ kártáyra
2011. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bioderma, Babe.
2011. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
u.i.: egyik sem olcsó, 5-6e. ft, de megéri.
2011. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly Babe naptejet vettem a fiamnak, nagyon jó minőségű, de alig lehet elkenni a gyerek bőrén. Idén a gyógyszerész La Roshe Posay 50+ -ost ajánlott. 5500 Ft volt, de úgy néz ki, hogy megtaláltuk az igazit.
2011. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Feher haju, kek szemu, szinte attetszo boru kisfiam van, Ambre Solaire Kids 50 faktoros kremet vettem.

Teljesen jo. Mondjuk en nem kenem mindig, amikor a napon vannak, csak akkor, amikor igazan tuz a nap. Igy valamennyit barnul is, leegve meg nem volt soha.

Nagyon jo ez a naptej, nincs eros illata, nagyon konnyu elkenni, nem sokat rakok egyszerre, csak annyit, amennyi kell, de szinte abban a pillanatban fel is szivodik.

Ez az, de az arat nem tudom. En hozattam Angliabol gyakran hazajaro ismerossel, ugy 1500 forint volt, mert ott joval olcsobb, szerintem itt 4000 forint felett van, mint a legtobb 50 faktoros naptej.

[link]

2011. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a Babé termékeket ajánlom.


11:26-as: A Babé krémet valóban nagyon nehéz elkenni, de van belőle spray-s változatban is, 50 faktoros, az sokkal hígabb és ugyanolyan jó. Csak azt hiszem egy kicsit drágább.

2011. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Végülis Babe-t vettem, jó drága volt, 5600 ft. De ahogy néztem a legolcsóbb és e közt nem volt 1000 ft az árkülönbség. Bár a Dm be nem voltam, csak a patikában, mert SOS kellett és a Dm bezárt.

Muszáj volt minőséget választani, hisz már teli vannak anyajeggyel, pedig csak 2 és 4 évesek. Sőt a kicsinek már leégett a keze, pedig csak 8-10 között volt kint , utána meg fél 5 után.

Remélem beválik, mert mondhatni fizetésig alig maradt kenyérre pénzünk a jó drága naptej miatt :-D De nekik csakis a legjobbat akarom.

2011. jún. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!