Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermekünknek az összes...

A gyermekünknek az összes McDonald's Happy Meal menü játékot meg szoktuk venni ami 10 játékot 10 étkezést jelent havonta ez káros a gyerekre vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Ezt neked kell eldönteni. Havi 10 étkezés az több, mint heti kettő. Szerintem sok.


Az én gyerekeim már óvodások, de még életükben nem voltak McDonaldsban, és kinyílik a bicska a zsebemben, ha látom, hogy egész kicsi gyerekeket visznek oda szülők.


De nyilván én már a másik szélsőség vagyok, neked kell tudni, hogy mit tartasz elfogadhatónak, szerintem a havi 10 mekis étkezés több, mint normális.

2011. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit soknak tartom, bár nem vagyok benne sem gyakorlott sem szakértő. Még csak tervben van a baba, de most úgy gondolom, hogy hiába tehetném meg, hogy én is havi 10-szer vigyem McDonald's-ba a gyerkőcöt, szerintem 1-2 alkalomnál többször nem tenném.
2011. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

én évi 10szer, ha ott kajálok, talán még annyiszor sem. nyilván nem vinném mekibe ennyiszer. azt pedig külön ocsmány, hogy ilyen vacak fröccsöntött szarok miatt kell ott enni a gyerekkel, mert az neki kell és hadd kapja meg szegényke.

néha belefér, de nem szoktatom ilyenre egyik gyerekemet sem. később neki lesz roszabb.

2011. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Én sosem jártam ott, és a gyerekemet sem fogom oda vinni. Jó nagy házatok lehet, hogy ennyi játékot tudtok hová tenni :)
2011. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod... De ha már kérdezted, szerintem káros.

A kaja minősége egy dolog, nem a csúcsminőséget adják, ez tuti.

De én inkább a játéknak nevezett valami miatt tartom annak.

AMi pénzt ott hagytok azért, hogy félig meddig jól lakjatok, és még kapjon mellé a gyerek valami randa, olcsó játékot, már elmehetnétek havonta 1-2-3-szor rendes étterembe, plusz játszóházba, állatkertbe, csodák palotájába, esetleg kaphatna valami értelmes játékot.

2011. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy álszentség lenne azt állítanom, hogy a gyerekemet Meki-be soha nem viszem. Ettünk már ott, nagy ritkán, ha úgy alakult a programunk, és nem főztem, vagy éppen megkívántuk. De soha nem azért, hogy begyűjtsünk valami vacakot (még nem is vettünk Happy mailt soha).
2011. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit soknak tartom a havi 10 alkalmat, de persze te tudod! Egyébként a Happy Meal játékokat meg lehet venni külön is! Kérdezz rá nyugodtan a Mekiben! :)
2011. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 havonta ha egyszer megyünk és happy meal-t veszünk ,persze akkor ha épp valami jó kis játék van hozzá. Mert nem csak vackok vannak.De külön is meg lehet venni,mert ha megy az öcsém a haverokkal akkor ha jó a játék akkor mindig vesz a lánykámnak. Elég káros lehet ez a sok mekis kaja,nézz csak meg az Amerikai gyerekeket csak gyorskaján élnek,mind elhízott.Tehát ha csak a játék kell menj és vedd meg külön.
2011. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ket veglet van es van a kozepmezony ebben is.

Nehany valaszolo, aki soha sem evett ott es a gyermekeit sem vinne soha nyilvan az egyik veglet. (ami nem baj, ne ertsetek felre).

En ugy erzem a kozepmezonyben vagyok, egy idoben szokas szerint minden honap elso hetvegejen elneztunk mekibe a gyerekekkel egyutt, de volt, hogy kimaradt, mert epp mas dolgunk volt, vagy elmentunk maskor, vagy nem. Tehat azt mondom, hogy evi kb 10 alkalom. Nekem ettol tobb nem kell, ennyi viszont igen, mert szeretjuk.

Viszont te a havi 10 alkalommal, evi 120-szal nekem mar hatarozottan a tulso veglet vagy. Lehet, hogy meg ez igy is az amerikai atlag alatt van. Bar azt se felejtsuk el, hogy Amerikaban, Angliaban nem mindenki mekibe jar, nem csak a meki jelenti a gyors kajat. Angliaban minden 5. uzletre jut egy csirkes kfc szeru kajakkal, nem csak hamburgerrel, hanem rantott csirkevel. Illetve szinten ott vannak a grilles ettermek, ahova mondjuk mi is gyakran jartunk, ez is gyorskajanak szamit, de szerintem egy adag gyengen fuszerezett finom, friss csirkemell nagy adag zoldseggel, fokhagymas szosszal egy normal csaladi ebed is lehet, otthon is ugyanugy megcsinalom, ott sem egeszsegesebb/egeszsegtelenebb, mint ha keszen megveszem.


Szoval szemely szerint azt mondom, hogy igen, sokat jartok oda. De ha neked jol esik, akkor tegyetek, nem az en dolgom beleszolni, vagy itelkezni.

Csak az furcsa nekem, hogy te nem tudod eldonteni ezt egyedul.


Csak a jatek miatt mentek?

Miert nem probalod meg maskepp osszegyujteni nekik?

Forumokon, babaszoban, stb. Biztos van, aki nektek adna 100-200 forintert, vagy cserebe valamiert. Emiatt nem kellene ott enni, ha te sem talalod jonak.

Ez olyan, mintha csak azert vennek ki egy szobat egy draga hotelben 50000 forintert egy ejszakara, hogy el tudjam hozni onnan a szappant es a keztorlot.

2011. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg is eszik mindent amit beletesznek abba a dobozba,akkor túl sok!


Az én kislányomnak a McDonalds egy extra,ami nincs mindig.

Oda nem járunk rendszeresen.

Olyan előfordult,hoyg sokat voltunk úton,és az autós kiszolgálóban vettünk egy kis sültkrumplit,de ennyi.


Ja,és egy kis adalék:

Kb egy évvel ezelőtt,úgy alakult,hogy 2 hétig folyamatosan úton kellett lennem,se főzni sem enni nem volt sem helyem sem időm.

Ezt sajburgerrel oldottam meg. Csak 1x ettem egy nap,ezzel váltottam ki a főétkezést,és nem is tudok belőle sokat megenni. Ennek ellenére 2 hét alatt 5!!!!!!! kilót híztam! Ez számomra elképesztő volt.

Ha nem velem történik,nem hiszem el.


Ennyit erről.

Nem vagyok "meki" ellenes,de az azért túlzás,hoyg rendszeresen oda járjon valaki.

Annyi minden van amit lehet gyűjteni,miért pont a mekis játékokat???

2011. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!