Keresztelő ebéd? Mit?

Figyelt kérdés
25.én lesz a fiam keresztelője.szeretnék egy kis családi(7fő)ebédet -megvendégelést csinálni.sajna nem tudok relatíve sokat szánni rá.milyen kaját csináljak?
2011. jún. 6. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt a menü:

húsleves,

krumplipüré csirkepörkölttel

1 krémes süti

2011. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi hidegtálakkal oldottuk meg, mert nem akartam, hogy valaki amiatt maradjon le a keresztelőről, hogy itthon főzi a levest. :-) Előre elkészíteni pedig nem akartam, mert a legtöbb étel mégiscsak frissen finom. Végül csináltam kétféle salátát, volt fasírozott és sült csirke, meg mindenki (anyukám, nagymamám, én) sütött egy-egy tepsi süteményt.
2011. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is az lesz nemsokára, mint a 2. válaszolóéknál. :) Ráadásul nálunk lesz vagy 30 fő...
2011. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez jo kerdes en is kereszteles ele nezek ,en szerintem en is fozok huslevest rizibizi lesz toltott csirke egy 2 db ,uborka salata melle vagy meg nem tom de valami salata .meg max 2 fele sutemeny es eleg...mi sem leszunk tobben max8an
2011. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hideg gyümölcsleves (ebben a melegben nagyon jól esik) volt, másodiknak sültes Desszertnek palacsinta a gyerekeknek, a felnőtteknek fagyi :-D
2011. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk meg ez volt: görög sali, csirkepörki+noki, kolbival töltött karaj egyben sütve, anyóssal meg hozattam sütit, valami ő is csináljon :)
2011. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Húha, egyre jobbakat írtok :) Ez a hideg gyümölcsleves most nagyon megmozgatta a fantáziámat :)
2011. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valóban jó ötletek :-) köszönöm
2011. jún. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!