Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodai beszoktatásra vinnéd a...

Óvodai beszoktatásra vinnéd a 2 hós kistesót egy héten át mindennap ebéd utánig?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 07:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ebben a kisvárosban úgy van, hogy egy hétig mennek a szülők is a gyerekekkel a beszoktatási időben reggeltől ebéd utánig. Ti, hogyan csinálnátok? Ti, hogyan csináltátok?
2011. aug. 30. 07:52
 2/15 anonim ***** válasza:

Alapvető kérdés, hogy tudod-e addig kire hagyni a kicsit, ill. szoptatsz-e? Ha eddig csak cicizett, akkor nem hinném, hogy emiatt kéne a cumisüveget kipróbálni.

Ha eszik cumisüvegből, esetleg tápszeres és a nagyi is elvan vele, akkor otthon hagynám, egyéb esetben nem.


Ha a nagy jól bírja, nem is kell végig ott lenni vele egész délelőtt, minden nap. Szép fokozatosan több időre eljöttök, sétáltok addig a kicsivel.

2011. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod otthon hagyni megbizható valakivel, akkor mindenképpen, de - hacsak nem feltétlen fontos - ekkora babát még nem hagynék fél napra, föként egy egész héten át, másra. Nem hiszem, hogy az ovodában ebböl gondot csinálnak, feltéve, hogy úgy ellátod, hogy ne hagyj szemetet magatok után, és ne zavard meg az ovodai munkát.

De ha megoldható, akkor jó lenne, hogy aki beszoktatja a nagyobbat, az tud is rá figyelni, és nem a picivel van egész idö alatt elfoglalva.

2011. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
2 hónaposan még az őt körülvevő világgal sincs tudatában, nemhogy az óvodával...
2011. aug. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

jaj, elütöttem a klaviatúrát, mert nem 2 hós, hanem 4 :)

alig alszom, mert a kicsi is alig alszik, nappal szinte sosem, éjjel meg ébred 3-4x


ha beviszem őt mindennap és egy légtérben van a 30gyerek+30 felnőtt és a 2 óvónéni, dadus, gyakornoklány

ez nem sok neki vajon, nem kaphat el valamit?

( most vagyunk túl egy hasmenősön, pedig nincs is tél)

2011. aug. 30. 08:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy van-e más választásod. Alapvetően jobb lenne neki, ha nem kéne a 30 gyerek mellett 31.-nek ott lennie, de ha nincs más választásod, mert nem tud rá vigyázni senki, vagy a nagy beszoktatására apuka menni, akkor kénytelen leszel vinni.
2011. aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

meg tudnánk úgy oldani, hogy a testvéremmel menne

csak nem tudom,hogy ez jó-e a nagynak

jóban vannak, csak nem tudom, hogy ez nem-e szülő feladat

teljesen tanácstalan vagyok

2011. aug. 30. 08:27
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, nehezítheti a beszoktatást ha úgy mész el az oviból, hogy a tesót viszed a nagy meg marad..
2011. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindannyian menjetek egyutt az oviba, amikor a kicsi kenyelmetlenul kezdi erezni magat, akkor ti menjetek haza, a nagyobbal meg maradjon ott a testvered. En legalabbis ezt tennem :)
2011. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 josek ***** válasza:
Hogy vették fel ha te otthon vagy?? fel sem vehetnék ha otthon vagy
2011. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!