Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szállítsam a három...

Hogyan szállítsam a három gyerkőcömet autóval, mert kissé komplikált a dolog? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Opel Astra kocsink van,F Astra,tehát régi.Van egy másfél éves kisfiúnk,és nyár végén érkeznek az ikrek(fiúk).A gondom az,hogy hátul csak két három pontos öv van,középen meg csak két pontos az öv,ami ugye csak a hasunk előtt megy át.Előre nem tehetek gyerekülést,vagy hordozót,mert van anyós ülés felől is légzsák,de ilyen régi modelleknél nem csinálták a légzsákot kikapcsolhatóra.Esetleg ötletek?Lehetőségek?Autót másikat nem tudunk venni.Nem tudom mitévő legyek ha a három poronttyal hosszabb útra kellene mennünk. :-(
2011. jún. 7. 13:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem ide szántam!Elnézést kérek!!!Azért remélem lesz aki tud válaszolni!
2011. jún. 7. 13:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj be egy szervízbe, és vagy kapcsoltasd ki a légzsákot, vagy szereltess be középre 3 pontos övet. A miénkbe (szintén Opel Astra) is utólag lett belerakva, csak sajna nem tudom a módját, mert így vettük használtan.
2011. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
autószerelő,és középre betesz 3pontos övet vagy kiszedi a légzsákot az anyósülésről
2011. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az autószerelő azt mondta,hogy nem lehet kikapcsolni a légzsákot!Annak idején pedig milyen jó volt hogy ott is van,most meg csak hátráltat.Egy másik autószerelő ismerős pedig azt állítja,hogy nem lehet beszerelni utólag hátra a három pontos övet,mert a rendőr nem fogja elfogadni,és beleköt majd! Akkor most mi van?Másoknak beszerelik,csak nekünk nem akarják??
2011. jún. 7. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Uff figyu!

A légzsák csatlakozóját lehúzzátok és annyi. Szerintem tök hülyék azok az autószerelők akiknél voltál.

Bár akkor azt hiszem a vezető felőli részen sem lesz légzsák.

2011. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

keress másik szerelőt


nekünk az ezeréves ladába hátul egy szem biztonsági öv nem volt,3 db 3pontosat szerelt be

nem is drágán

2011. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előre is tehetsz gyermekülést (pl. a nagy fiút).

Babahordozót nem lehet tenni abban az esetben, ha menetiránynak háttal utazik, és nincs kikapcsolva a légzsák.

Az más kérdés, hogy nem a legbiztonságosabb hely, de nem tiltja semmi.

2011. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előre ülésemelővel már mehet gyerek

4 gyerekkel utaztam és a rendőr nem kötött bele

hátul két emelő és egy hordozó volt még középen a hordozó


ja astrám van nekem is

2011. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak a légzsákos dologhoz szólok hozzá.

Nekem C Cosám van, és itt sem lehet kikapcsolni (vegye meg az ember a gyári gyerekülést, ami kikapcsolja magától)

Párom autószerelő, úgy oldotta meg, hogy kiszedte a légzsák kábelét. :)

Mindent meg lehet oldani!

Amúgy meg lehet az öv gondot is oldani, bontóba venni egy 3 pontosat, és egy szerelővel beszereltetni.

De másikhoz menjetek!

2011. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!! Hasznosak,és nézünk egy másik szerelőt!
2011. jún. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!