Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A bölcsödébe munkáltatói...

A bölcsödébe munkáltatói igazolást kell vinni ahhoz hogy felvegyék a gyerkőcömet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ahhoz nem kellett vinni, csak a beszoktatás végén kellett leadni. Beiratáskor csak megkérdezték, hogy lesz-e munkahely, illetve tőlem azt, hogy mennyire vagyok benne biztos, hogy felvesznek az egyetemre. Mondjuk ez hülye kérdés volt, mert én erre előre nem vállalhatok garanciát, de mindegy, végülis felvettek, szóval mindenki meg volt elégedve.
2010. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk Győrben kellett vinni.
2010. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk előzetes nyilatkozatot kértek a munkahelyemről, mert kb. 1 évvel korábban kell jelentkezni. Ebben arról nyilatkozott a munkahelyem, hogy mikortól szándékozik foglalkoztatni. Ami elég necces a mai világban, mert ki tudja megmondani, hogy jövő nyáron felveszlek dolgozni :-(

nekem szerencsém volt, mert vártak vissza, így megbeszéltük előre, hogy mikor megyek vissza, és erről adtak ők igazolást. Később, a beszoktatás végén kellett vinni a tényleges munkáltatói igazolást. Ja, és minden félévben újat kérnek, hogy tényleg megvan-e még a munkahelyünk :-(

2010. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tőlem csak egyszer kértek erről papírt, pedig már egy éve oda jár a kisfiam. szóval szerintem ez helyenként változó lehet.
2010. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!