Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt a gyerkőcötök...

Mennyi idős volt a gyerkőcötök mikor először pisilt és kakilt bilibe? És mennyi idős volt mikor magától jelezte vagy szólt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

29 hónapos, amikor saját magától a bilibe pisilt, kakilt.

kb 2 éves, amikor jelezte, hogy bekakilt.

2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kakilag 11hósan szobatiszta volt ,teljesen meg 20 hósan
2011. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Kislányom van,18hónaposan már jelezte hogy van valami,és 20hónapos kora óta szobatiszta. 3éves lesz októberbe...üdv
2011. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 hónaposan kezdtem leszoktatni a pelusról, mert reggelre és a délutáni alvás után is szárazon vettem le a pelenkát róla. Először reggelente ültettem ébredés után a bilire, hogy szokja. 22 hónaposan teljesen szobatiszta volt a kislányom. Addigra mindig szólt, ha pisilnie vagy kakilnia kellett.
2011. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24-25 hósan mindketten szoba és ágytiszták voltak, megbízhatóan.
2011. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,kislányom ma 22 hónapos és két napja már csak bugyi van.Még előfordulnak balesetek,pl. ma egyszer bepisilt.Két hete kezdtem el az átszoktatást.
2011. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2,5 eves a fiam. Ha pelenka van rajta, akkor egyaltalan nem jelzi most sem, hogy pisilni, vagy kakilni kell, a kakit utolag, a pisit utolag sem. Ha pelenka nelkul van, akkor raul magatol a bilire, de nem 100%-os. Ejszaka viszont fixen kell pelenka.

Ilyen is van. Mondjuk en nem erzem, hogy kesesben lennenk, nem is nagyon tudom, hogy a tobbi gyereknel ez mikor szokott bekovetkezni. Ot raultetni egyebkent nem lehet bilire, nem marad meg rajta, vagy ra sem ul, hanem ordit, nincs ideje megallni feleslegesen. Csak akkor keresi fel a bilit spontan, amikor kell is neki ott csinalni valamit.

2011. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15hónapos kislányommal alig 1hónapja kezdtük el a bilizést. Tegnap és ma is már belepisilt,meg is lepődtem nagyon. Ráadásul ma ő hozta a bilit és ült rá. Annyira büszke vagyok rá!
2011. jún. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!