Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt használtátok? Könnyű...

Ezt használtátok? Könnyű megcsinálni a lábikót és kezecskét? Élethű lett?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 8. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

huh, bocsánat az offért, de ez ijesztő, mint egy horrorfilm jelenete:)

nem akartalak megbántani, remélem, kapsz értelmes válaszokat is:)

2011. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi ugyan nem pont ezt, de hasonló 3D-s formázót vettünk, és hogy finoman fogalmazzak egy nagy adag kakit nem ért... Mondjuk fele ennyibe se került, szóval lehet hogy ezért nem sikerült nekünk, de úgy döntöttünk nem próbálkozunk többet hasonlóval.

Marad a só liszt gyurma.

2011. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen, de még nem mertem kipróbálni, mert valaki azzal ijesztgetett, hogy megéghet a pici lába a kiöntőtől, mert volt már rá példa. De amúgy ez hülyeség, mert ez teljesen bőrbarát anyag és nem melegszik fel amikor megköt. Ma láttam a babapercekben hogy csinálják, számomra eddig az nem volt világos hogy húzom ki a lábát amikor megköt a gipsz, de most megmutatták, hogy ez teljesen rugalmas anyag, olyan mint a gumi, tehát simán kijön a lába belőle. Állítólag élethű, mert minden kis résbe bemegy a gipsz és nem marad a baba lábán maradék. Ezek után kipróbálnám, de az én lányom közben már nagyobb lett, így nem hiszem hogy kibírna a gipszben mozdulatlanul akár pár mp-et is.
2011. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hehe! Én is a babapercekben láttam ma, nagyon szeretném kipróbálni majd! Szerintem nagyon jó dolog!

38 hkm

2011. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy vödröset (kéz és láb), de nem lett belőle semmi, mert nagyon gyorsan kötött, és a pici elmozdított a lábát. Késöbb kaptunk egy másikat, abból se lett semmi. Szóval nagy sz@r volt, és felesleges pénzkidobás.
2011. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Mi az első fiúnknál ezt csináltuk meg, és nagyon jó lett. Nem irritálta a bőrét és jó kis emlék. A szoborkészítőt én is a babavilágban láttam, és olyan egyszerűnek tűnik a használata. Na majd megírom, hogy mire jutottam vele.

2011. jún. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!