Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudtok a BeeForYou nevü...

Mit tudtok a BeeForYou nevü statisztákat alkalmazó cégről?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné ez egy olyan cég akihez ha bejelentkezik v.ki (reg.díj 3000 ft)

akkor filmekben statisztaként kaphat alkalmi munkákat.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire megbízható ez a dolog?

Mennyire biztos, hogy szólnak ha van v.mi? Milyen sűrünk akadnak lehetőség a statisztáskodásra?

Akinek van már tapasztalata légyszi segítsen!

De ha ismertek más hasonló helyeket ahol lehet ilyesmiket vállalni és megbízhatók annak is örülnék!

Köszii!


2011. szept. 28. 19:29
 1/1 anonim válasza:

Több ismerősöm is statisztálásból keresi a mellékest és én hallottam ilyen nevű cégről...

Amúgy én nem rajongok a statisztálásért,mert egyszer voltam már egy régi ügynökségnél és nem nekem való...:)

De azt tudom hogy ők viszonylag újak és szeretnek ott dolgozni az emberek,meg ami nagy szó manapság,hogy rendre ki is fizettek mindenkit akit ismerek.ráadásul munkájuk is van és nem csak a pénzt nyúlják le.

Amúgy szerintem rosszul tudod a regisztrációs díjat,mert nekem azt mondták hogy ingyenes..

Ennyit tudtam segíteni..de ha gondolod még nyomozhatok:)

2013. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!