Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy nemrég volt nyári szünet, és már megint itt van?

Figyelt kérdés
Annyira rohan az idő, főleg mióta gyerekeim vannak...
2011. jún. 10. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel, bár nekem még nincs gyerkőcöm. A napokban határoztam el, hogy lassítok egy kicsit és élvezem a szép pillanatokat. Ilyenkor megpróbálok nem gondolni arra, hogy még mennyi mindent félbehagytam...
2011. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is rohan az idő, pedig én főiskolás vagyok. Ez az év úgy elment egy pillanat alatt hogy csak lestem. :)
2011. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia,


mióta megszületett a fiunk hihetetlen mennyire múlik az idő!! biztosan előtte is, csak most jobban feltűnik Rajta keresztül, hiszen látjuk ahogyan fejlődik, nő, nagy fiú lesz :) 2,5 éves, de olyan mintha tegnap szülte volna :)


Ági

2011. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismét elrohant egy év:)))
2012. jún. 19. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem talán még gyorsabban mint az előző.
2012. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!