Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Indúlni kell? Du4 után...

Sos! Indúlni kell? Du4 után elkezdett a derekam nagyon fájni bal oldalt és a hasam is görcsölt. Többször elöfordúlt volt mikor 3 perc múlva következett. Aztán fél óra szünet és megint.

Figyelt kérdés
Lezuhanyoztam és pihentem de nem múlt el.Kb 2 órája nem görcsöl de állandóan érzem.Csak jósló lehet?35+5 hetes vagyok.
2010. ápr. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek valószínűleg jóslók. Annak idején nem hittem, amit mindig mondtak: ha ez már a szülés, azt tudni fogom! Aztán tényleg úgy lett, rengeteg jósló után bizony azonnal tudtam, hogy itt az idő.

Ha ennyire rendszertelenül fáj, olykor elmúlik, az még nem a babóca lesz. De ez jól is van így, ki kéne húznotok legalább a 37. hétig.

Kitartást, már nincs messze a vége!

2010. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 1 órában szabályos időközönként voltak a fájásaid? Milyen gyakran?
2010. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Az elmúlt egy órában nem voltak fájások,csak állandósúlt a derék fájás.Elötte viszont volt 3 perces is.Első baba és nem tudtam mi lehet,aztán hosszú szünet.
2010. ápr. 26. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szabályos időközönként jönnek a fájások,akkor azok csak jóslók.De szerintem nyugodtam hívhatod a szülészetet,vagy a dokidat,ők pontosan megmondják mit tegyél.
2010. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem 2 hétig ment ez szülés előtt. Több órán át 10 percesek, majd 2 óra szünet, aztán 10x 5 percesek, majd 4 órán át 15 percesek, mad 4-5 óra szünet, aztán 1 órán át 7-8 percesek stb.
2010. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!