Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyat lehet, hogy két hétig...

Olyat lehet, hogy két hétig táppénzen vagyok, utána két hétig nem (a munkahelyemen téli szünet van, és akkorra rendes fizetést kapnék és amúgy se kéne bejárni), és a téli szünet után megint téppénzen vagyok?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok.
2008. dec. 19. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, elmész a dokihoz, kiíír, két hét múlva vissza mész a dokihoz, hogy szeretnéd felvenni a munkát jobban vagy, beviszed melóhelyre a papírokat, ott jelentkezel hogy felvennéd a munkát. Jön a 2 hetes téli szünet, majd utánna ismét elmész a dokihoz, s kiííratod magad.


Ennek csak a munkahelyen nem fognak örülni, mert az első 15 napot ők fizetik míg betegen vagy, majd vissza mész dolgozi, adják a fizut, majd ismét elmész betegre, s nekik megint ki kell fizetni az első 15 napot míg betegen vagy.

Ha folyamatosan vagy betegen, akkor csak az első 15 napon fizetik ők a beteg szabid, utánna táppénz.

2008. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az igazság az, ogy ezt a megoldást a főnököm javasolta:)
2008. dec. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!