Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit csinálnátok a...

Anyukák, mit csinálnátok a helyemben? (kérdés túl rövid, többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam, az este a férjemmel összevesztünk és azt mondta nekem h "érzéktelen ribanc".Soha nem történt még ilyen, 4 éve vagyunk házasok és van egy 13 honapós lányunk.A kapcsolatunk nagyon jó, ezért nem vártam ezt tőle soha.Úgy érzem egy világ dőlt össze bennem h anyaként ezt a szót használta.A reggel mikor ment el megpuszilt és levelet hagyott amiben bocsánatot kért.Most azt sem tudom hogyan viselkedjek vele, engem ez nagyon bánt és nem tudom csak úgy elfelejteni.Mit tegyek?
2011. márc. 24. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. Mit érsz el a duzzogással? Összevesztetek, az ember ilyenkor mond olyat amit egyáltalán nem gondol komolyan. A veszekedésben te is ludas voltál, mert egyedül veszekedni nem lehet. Gondolom nagyon mérges volt. Ha bocsánatot kért, én nem drámáznék (más a helyzet ha rendszeresen így beszél veled, de ha csak most egyszer a marakodás hevében, akkor lépj túl rajta).
2011. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Boríts a fejére eg ytál spagattit, amikor hazajön! Vagy vagdald fel ollóval a zoknijait. Mindenesetre eg ylevél nem lesz elég bocsánatkérésnek. Hagyd még pár napig szenvedni és vezekelni!
2011. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
8:13as te így szoktad lerendezni a veszekedéseket vagy nekem miért ajánlod?
2011. márc. 24. 08:16
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez nagyon nem volt szép tőle...Beszélnetek kéne róla, hogy ezt egy levéllel nem lehet elrendezni.

Mi volt az oka, hogy így kiborult?

2011. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálnám rá a spagettit. És a zokni sem épp olcsó. Szerintem csak a vita hevében mondta, és nagyon bántja öt is. Azért ha hazaér mond el neki, hogy többet ilyet ne mondjon és, hogy nehezen teszed ezen túl magad. Ha nem szokott ilyen lenni, akkor azért ne keríts neki ennél nagyobb feneket.
2011. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát az h én is nagyon ideges voltam és lehet kicsit durva voltam a gyerekkel mikor pelenkáztam... tudom ez az én hibám de nem volt szándékos, és soha nem bántanám a gyerekem csak egyszerűen ideges voltam én is a nap végére.Tudom h imádja a lányát de akkor is...
2011. márc. 24. 08:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond el neki, hogy nem könnyű egész nap már egy éve itthon lenni felnőtt társaság nélkül....Stb. És hogy te is megbántad.
2011. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már.

Én is mondtam már olyanokat a páromnak és ő is nekem, ami ennél sokkal cifrább.

Mégis majdnem 20 éve együtt vagyunk.

2011. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát azért ez egy kicsit durva volt de szeritem lépj tul rajta mert ha sokáig teszed a megbántottad elöbb utobb több vita lesz belöle és elhidegülhet töled szerintem
2011. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az én férjem is dühös rám, mikor szerinte indokolatlanul szigorú vagyok a kislányunkkal.Semmi sem mentség, ha a kisgyereketekkel voltál durva...valahol megértem...dehát akkor is másként kellett volna intézze a dolgot.Mondjuk kiveszi a kezedből és ő bepelenkázza.
2011. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!