Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet így "nevelni" egy...

Hogy lehet így "nevelni" egy gyereket?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves öcsém.Ma fürödni szeretett volna a kádban,de anyám azzal az indokkal nem engedte meg neki,hogy náthás.A tesóm elkezdett hisztizni,erre apám bemegy a fürdőbe,50x beleordítja a fülébe,hogy "Kuss",de az öcsém nem hagyta abba a hisztit.Erre a fater elkezdte verni...addig ütötte ameddig csöndbe nem lett(pár kék-zöld folt is keletkezett).Szegény biztos sokkot kapott :| Apám engem is vert régebben,néha még most is rájön a kényszer.Én már nem úgy érzek iránta,hogy "Jajj,apa",hanem "Jajj ne,itt az őrült"...Már sokszor felmerült az,hogy a szüleim elválnak,de nem lehet,mert anyám a keresetéből nem tudna eltartani 3 gyereket és az utcára kerülnénk :( Kérlek adjatok tanácsot,segítsetek!!:'(


13l


2011. jún. 13. 10:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Lenne még 1-2 hozzáfűzni valóm.

Amikor kijöttek a fürdőből,apám szép nyugodtan bejelentette,hogy megbeszélték a dolgot,és kimennek az udvarra.

2011. jún. 13. 10:23
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez brutális egy gyerek sem csinál olyan rosszat hogy ezt érdemelje .Kérj segítséget vagy a helyi védőnőtöl vagy szolhatol a suliba az osztályfönöködnek aki majd tudja mit kell tenni.És mi lesz ha tényleg valami rosszat csinálsz majd mert jön a kamaszkorod???Nagyon sajnálak benneteket!!
2011. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%

13 évesen hajlamos eltúlzott érzelmeket érezni az ember. A felnőttek tudják mit miért csinálnak. Nem gondolom, hogy apukád ok nélkül verné a tulajdon fiát. Amúgy meg te sem örülnél, ha lenne egya alul fizetett állásod, ahol szivatnak/ki akarnak rúgni, hiteleid, tanulnod kellene, vezetni a háztartás, embert faragni a gyerekeidből a mai világban, és mindezt egyszerre. Ráadásul akkor is ordít a kölök, mikor nem kellene. Ettől függetlenül erős volt ez a sok verés.


V.

2011. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szomorú sztori. Nem tudom náthásan miért ne lehetne fürdeni. Ha nagyon gáz a helyzet szerintem szólj az iskolában védőnőnek, vagy gyermekvédelmisnek, ha van. Ők tudják mit kell csinálni.
2011. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%

És le leszek pontozva, de nem különösebbképp érdekel.


V.

2011. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
10:29-es van neked gyereked? Nem csak úgy lehet gyereket nevelni, hogy agyonvered, meg üvöltesz vele. Pontosabban így nem lehet. Egy 3 éves még kicsi, vele most kell megtanítani a dolgokat, szép nyugodtan, még ha nehéz is. Állatot sem nevel az ember erőszakkal, meg üvöltéssel. Legalább is nálunk nem!
2011. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék külső segítséget kérni.Az osztályfőnökömmel nem vagyok jóban,nem szeretném,hogy beleavatkozzon.

Eltúlzott érzelmek?Hát köszi szépen...Persze,tudom,hogy stresszes a munkája,de ez azért egy kicsit sok volt.Anyum megmondta apámnak,hogy ezt nem így kellet volna,erre annyit mondott,hogy ne avatkozzon bele és menjen a p*csába.

2011. jún. 13. 10:34
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha én felnőtt lennék biztos,hogy nem a gyerekeimen vezetném le a feszültségemet...
2011. jún. 13. 10:36
 9/17 anonim ***** válasza:
5%

Van gyerekem, igen, 12 éve ikrek. Csak nálunk az volt, hogy,ha azt mondom csend (3 évesen is), akkor csend volt. "Hisztizett tovább", te magad is megmondod. A szüleidnek igaza van, amíg ez nem rendszeres, ne szólj bele.


V.

2011. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Látom,nem érted miről beszélek.Anyám meg apám dumált...Anyám mondta APÁMNAK,hogy kicsit durva volt az öcsémmel,APÁM meg rávágta,hogy ne szóljon bele(az anyám).
2011. jún. 13. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!