Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zorka névnapot mikor tartja...

Zorka névnapot mikor tartja az akinek igy hivják a kislányát?

Figyelt kérdés
Van egy most júniusban,és egy októberben.Melyik vajon az igazi?
2011. jún. 17. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Az az igazi, amit te választasz! Amelyik neked szimpatikusabb!

Az én nevem sokáig nem is volt a naptárban, anyukám névnapján tartottuk meg az enyémet is.

2011. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem Zorka a neve, de ilyenkor úgy érdemes tartani, hogy minden évszakba essen valami, ne egy időben kapjon mindent!Gondolok itt arra, hogy ott van a gyereknap, miku, Kari, szülinap, legalább a névnapja ne egy helyre essen!

Egyik rokonomat Évának hívják, Dec. 20-án született, 6-án miku,24-én névnap+Kari szóval vele jól "kicsesztek" a szülei!


Mikor született a kislányod?

2011. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavaly született május 8.án.Igen én is az októbert neveztem ki névnapjának,de most beszélgettünk róla a férjemmel,mivel vasárnap van a másik névnap.Ezért voltam kiváncsi ki hogy tarjta:-)))
2011. jún. 17. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is "kicsesztünk" a fiammal, de egyszerűen nem találtunk jobb nevet neki. Zétény lett, és tökéletesen passzol a személyiségéhez. (Rámismersz Zorka anyu? :D ) Február 22-én van a hivatalos névnapja, és február 23-án született. Persze nem szeretném egyszerre tartani neki a kettőt, így a 2. dátumot választottuk, ami viszont dec. 23. , vagyis karácsony előtt egy nappal. Én tudom milyen ez a helyzet, mert nekem is dec.23-án van a névnapom. Akkor is szoktuk ünnepelni. Egyébként az én 2. névnapom nov. 17, ami szintén 1 nap különbséggel a szülinapom. Remélem értitek miről zagyválok. :D

Ja, és egyébként mindenki febr. 22-én köszöntötte fel (rajtunk kívül) a fiamat. Mert ugye akkor látják a naptárban. Szóval tarts ahogy nektek jól esik, és úgyis kialakul majd.

2011. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat Lányok!Persze hogy ráismerek Zétire:-)))Tavaly októberben tartuttk neki már a névnapját,végül is én most is azt tartom majd,csak kiváncsi voltam más Zorkát mikor köszöntenek fel:-)))De látom nem tolonganak itt a Zorkás anyukák:-)))
2011. jún. 17. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!