Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használjátok a Giraffe Club...

Használjátok a Giraffe Club babakocsikat? Milyen gyártmányú és minöségü? Megbizható? Érdemes ezt venni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van. Nagyon szeretem. 4 hónaposan kapta a fiam, akkor még hordozóval használtuk, most 17 hónapos és még mindig használjuk ha sok vásárolni valóm van és az esernyőkocsi kényelmetlen lenne. Én buszra is könnyen szállok vele, nem túl néhéz, de volt, hogy 4 szatyor lógott az akasztóján és még úgy is stabilan áll. Ami negatívum, hogy alul a pakolója lehetne nagyobb, mert kb egy cipősdoboz fér bele, esetleg ha ügyes az ember, akkor egy jól megtömött szatyrot lehet ott elhelyezni, de a fogójára lehet akasztani sokmindent. Mi szeretjük, nem volt drága (Vaterán vettem újonan, maga a kocsi 20 ezer volt, hordozóval 30 ezer), és emlékszem, tavaly nyáron nap mint nap ezzel flangáltunk. Reggel bementük a városba csavarogni, este jöttünk haza, az aljába pont elvért az elemózsia, váltás cucc, pelenkák, a kisfiam a napi két alvását ott bonyolította le, és nagyon szerette, jól elvolt benne. Ha sütött a nap, nagyon jó volt a kupolatető, bár én sokszor tettem előre egy pelenkát is, amikor aludt, mert ha a másik irányból sütött a nap, akkor azért az muszáj volt, amúgy meg vettem hozzá egy napernyőt, úgy is jó volt.
2009. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk is ilyen van, fogalmam sincs, milyen gyártmány, mert a neten keresztül néztük ki és a 2 nagyi vette meg www.babaholmiolcson.hu

Miénk a 108-as, szürke-piros.

Nagyon-nagyon szeretjük!!

2009. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2. még annyit, hogy a babán nagyon jókat szundizik benne (napközben csak ebben hajlandó aludni), most is belehúzott, már 2,5 órája alszik:)
2009. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!