Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a babám nem szereti a...

Ha a babám nem szereti a pihenőszékét, akkor érdemes beruházni egy elektromos hintára?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, ajánlanátok a hintát? Ha igen, vásárlásnál mire kell figyelni?
2009. márc. 24. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk mindkettő van, a pihenőszékben rövid ideig van el, a hintában volt hogy 3 órát aludt. Többféle dallamot játszik, van rajta babatükör, forgó állatok stb.

A www.c-sale.hu oldalon rendeltem, bal oldalon a baba-centerre kell kattintani, utána fisher price-ra és pihenőszékek, hinták. A milyenk baby fészek papasan. 11 kg-ig jó. 31000 ft, bár használtan kb. feleannyi.

2009. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hintázás nagyon fontos a babának, az egyensúlyérzékét fejleszti. Már csak ezért is érdemes szerintem. Nekünk is van mindkettő, de egyikben sem marad negyed óránál többet a baba. De szopizás után teli pocakkal - ha nem aludt el - mindig berakom hintázni, hisz akkor úgyis puffadásig van, egy kicsit pihen :-)
2015. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 vagy 19 ezerért vettem a Brendonban, 11 kg-ig jó. Bright starts.
2015. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja még egy dolog: vásárlásnál mire kell figyelni?

Több fokozata legyen.

Akkuról is tud menni, vagy csak elemes. (az elem elég jól bírja, 4 góliátelem)

Hány kg-ig használható. Általában 9-ig, de vannak 11 kg-sak is.

2015. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!