Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elektromos vs kézi mellszívó?!?

Elektromos vs kézi mellszívó?!?

Figyelt kérdés

Akinek mind a kettő van, annak melyik válik be jobban?

Mennyi idő alatt végzel az elektromossal?

Sokkal jobban leszívja, mint a kézi?

Milyen mellszívód van(elektromosból)?


2011. szept. 27. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem elektromoms volt.

Szerencsére.

Rendszeresen fejnem kellett, szerintem 2 nap alatt ínhüvely gyulladás állt volna a kezembe.


Viszont az elektromos hangos.

2011. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elektromos tényleg kicsit hangos meg drágább is, de jobban megéri. Nekem Avent kézi volt, a tej megindítására jó az első időkben, de ha rendszeresen kell fejned akkor az már nagyon fárasztó és nyögvenyelős vele. Attól is függ, mennyire jön a tejed, de nekem kb 20 perc volt mire normális mennyiséget leszívtam vele alkalmanként. Az Avent jó márka, az elektromosat javaslom belőle.
2011. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Avent kézim van, és egy pesztonka nevű elektromos. Na az utóbbit gyűlölöm, igaz kaptam ajándékba anyóséktól.


Nekem fejnem kell a tejet, mert a lányom egyáltalán nem szopik 6 hetes kora óta. És már eléggé fárasztó ez az egész, így gondoltam veszek elektromosat, de ha azzal is 20 perc alatt varázsolok elő 100-120 ml-t, akkor meg részemről felesleges ...

2011. szept. 27. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem avent kézi van. Sokat fejtem az első babánál, mégsem lett ih. gyulladásom. :-) Szerintem jó, bár tény, h kényelmesebb az elektromos. Amúgy az enyém sterilizálóval együtt eladó, írj privit ha érdekel. :-)
2011. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Akkor ha mindenképp akarsz elektromosat, szerintem a medela-t vedd. Kórházakban is az van, és jó.
2011. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem időben nem csökken a fejés,,csak kényelmesebb az elektromos sokkal...Én mondjuk kézzel is és géppel is fél órákat fejtem,mert tejszaporításra használtam,de nem vettem észre különbséget,h vmelyiknél is több jött volna le...Ja,és medela volt mkttő,nekem nagyon bejött.
2011. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!