Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen babakocsija van-e...

Ilyen babakocsija van-e valakinek?

Figyelt kérdés

Mennyire praktikus, könnyen dönthető, csukható-e? Mennyire kényelmes a babának? 10 hónapos a lányom.

[link]


2011. jún. 24. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerősöknek van ilyen, szerintem nagyon jó, nem olyan hatalmas, de a kismanó, aki használja 2 és fél éves és kényelmesen elfér benne. Az ülőrész elég mély,ha az én másfélévesem beleül, majdnem a válláig ér a kartámla.A tároló rész is elég nagy. Könnyen lehet dönteni, viszont teljesen vízszintig nem lehet. Azt hiszem össze is lehet csukni.
2011. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, nagyon jó, már a 2. gyerekem gyűri.
2011. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi! akkor elmegyünk majd a boltba megnézni személyesen is.
2011. jún. 24. 14:33
 4/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok, írtam neked privit.
2011. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz hogy nekünk nem ilyen van,de ahogy olvastam nem vízszintesig dönthető.Úgy gondolom egy 10 hónapos babának fontos hogy teljesen dönthető legyen.Mi is most vettünk sportkocsit 15 hónapos kislányomnak,de én csak olyat vettem ami vízszintesig dönthető.
2011. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem vagyunk egyformak, de en a gyermekeim 7-8 honapos koraban valtottam sportbabakocsira es egyaltalan nem kerestem olyat, ami vizszintesig dontheto. Valamennyire legyen az, de nekem ez nem volt szempont.

Igaz, en nem altattam babakocsiban oket soha, pici korukban sem, de babakocsizas kozben eszuk agaban sem volt aludni. Ha 2-3 orat setaltunk, vagy ugyinteztunk, ok akkor is vegig aktivak voltak, attol tobbet meg soha nem hagytam oket babakocsiban.

Szoval a vizszintesig donthetoseg egy ekkora babanal mar nem mindenkinek szempont.

2011. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó írónak csak annyit,ahogy mi nem vagyunk egyformák úgy a babák sem.Az hogy a te gyereked nem aludt a kocsiban,attól még lehet hogy a másé igen.
2011. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olvass es ertelmezz.

En epp ezt irtam...

Te kezdted azzal, hogy egy 10 honapos babanak meg kell a vizszintesig dontheto sportbabakocsi. En meg ravilagitottam, hogy nem minden babanak kell mar, szoval ez nem lehet egyseges kriterium.

Erre feleslegesen kontraztal ra, de ha feltetlenul szuksegesnek lattad ismet megerositeni, akkor hajra. Nekem tenyleg teljesen mindegy, hogy kinek mire van szuksege.

Tovabbi minden jot!

2011. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom nagyon ráérsz.Először is a kérdezőnek írtam,erre írtál te!Úgy gondolom mindenki elmondhatja a véleményét.Nekem fontos volt hogy vízszintesig dönthető legyen,mert az én lányom szokott aludni a kocsiban.Neked nem fontos,ez meg a te dolgod.Ennyi.
2011. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazad van Szilvia!

Egyreszt nagyon raerek, masreszt felesleges hozzaszolnom egy 56%-os kommentelohoz, mert ez az arany azt mutatja, hogy egyeb kerdeseket/kommenteket sem tudsz ertelmezni es rendkivul hasznos parbeszedeket folytatsz le. Bocsi, de ez az igazsag.

Tovabbi minden jot!


Ne haragudj kerdezo az offolasert.

2011. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!