Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen kegyetlenek az...

Miért ilyen kegyetlenek az emberek, valaki ezt mondja meg nekem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 24. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Bazzeg, ezek idióták. Érzéstelenítés nélkül kivenném a májukat, és kitenném őket a napra rohadni. Megérdemelnék.
2011. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Hogy kik primitívek?! Fajra, nemre való tekintet nélkül azok,akik így kínozzák a saját gyerekeiket! Most ne gyere az állatvédelemmel; az is szörnyűség. Jelen esetben gyerekről, EMBERRŐL va szó!
2011. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22.10


Kérlek, olvasd újra a kommenteket, szerintem nincsenek szövegértelmezési problémáim, van egy két kissé talán rasszista beszólás.


Az állatvédelemmel pedig azért jövők, mert egyrészt az állat ugyanúgy érez, ugyanúgy szenved mint egy ember. Másrészt, aki állattal megcsinálja, az megcsinálná emberrel is, csak nincs rá lehetősége, vagy fél a következményektől. Különben sajnos nem is egy, hófehér, "értelmiségi" családot ismerek, ahol szíjjal verik véresre a gyereket, vagy apuka a kisfiával szop@tta magát esténként. Talán nem kellene belekeverni azt, hogy a videón arabok vannak-e, vagy sem.

2011. jún. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljesen igazat adok. Amerikában volt egy felmérés az erőszakos bűncselekményekkel kapcsolatban. Kiderült - amit én már tudtam -, hogy valamennyi kegyetlen természetű ember egytől-egyik az állatokon kezdte.
2011. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Jurij Boyka válasza:
100%
Jól van fa**kalapok! Akkor mostmár énis mindenkit lepontozok, aki nem azt mondja ami szerintem helyes!
2011. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!