Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnek az emberek...

Hogy lehetnek az emberek ilyen kegyetlenek, felelőtlenek?

Figyelt kérdés

Én 15 vagyok, ő 16. Pár hónapja elkezdte adni nekem a szépet, aztán egy idő múlva az egészből annyi lett, hogy csak köszöntünk egymásnak. Én többre számítottam, de viszonylag gyorsan kihevertem. Aztán puff, kb. 2 hónap múlva elölről kezdte az egészet. Én meg szépen rájöttem, hogy szeretem. Nagyon. Csak játszott velem, nem akart semmit. Tudta/tudja, hogy mit érzek iránta. Miért kellett újra belépnie az életembe? Azóta egy roncs vagyok, ő meg ezt élvezi. Tudom, hogy nem érdemli meg a szerelmemet, de az érzéseknek nem lehet gátat szabni. Egész nap rágondolok, vagy ha nem, akkor arra, hogy hogyan tudnék véget vetni ennek az egésznek.

Hogy lehet ilyet csinálni egy másik emberrel? Játszani vele, hadd szenvedjen..?

Mi tévő legyek?


2010. máj. 27. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
:( legyél a barátaiddal, ne is törődj vele... gondolja rossz tulajdonságaira, h mennyire gyűlölöd benne...
2010. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálok a rossz tulajdonságaira gondolni, de ez nem segít, csak még rosszabb lesz, mert mindig rájövök, hogy még azokat is szeretem. Például ahogy beszél... mint aki épp most kelt fel. Imádom, egész nap hallgatnám. Vagy amikor megrázza a haját(kicsit hosszabb neki).:$ Szereti a filozófiát, okos, még külsőre is az esetem. Ezért olyan nehéz.:S
2010. máj. 27. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben odamennék és adnék neki egy pofont^^!Persze csak a egy himnemű az egyén!:)
2010. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, fiú. Ezt ki is hagytam. Nem tudnám megpofozni, bár már sokan jelentkeztek a feladatra.:)
2010. máj. 27. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2010. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!