Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használtok kisgyermeketeknek...

Használtok kisgyermeketeknek manna szappant? És Ti magatok?

Figyelt kérdés

Melyiket használjátok? Olvastam, h hajmosásra is alkalmas lehet. Bevált erre a célra valakinek?

De ami ennél is jobban érdekel, az elsősorban az, h kicsik bőrére használtok-e? Beszámolnál róla, milyen?

Ezt a kérdést tettem fel a minap:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Addig is, míg eljön végre a nyolcadika, kipróbálnám a bőrén. Sőt, arra az elhatározásra jutottam, h elhagynám a mosószert, öblítőt.


2011. jún. 25. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Használj mosódiót és csak vízzel öblítsd!!!!


Egyébként ezek kiütések apró pattanáshoz nem hasomlítanak?Tehát itt-ott nem fehér a tetejük?Minta kinyomhatóak lennének?

2011. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bocsi:mintha kinyomhatóak
2011. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt kell mondjam, h a karokon, de! Olyanok, legalább is olyasmik, ahogy leírtad. Miért?
2011. jún. 25. 14:14
 4/12 A kérdező kommentje:
A mosódió volt az én első ötletem is, de úgy tudom, az magában nem folt-tisztít. Olvastam még reszelt mosószappan+ mosószóda használatáról is.
2011. jún. 25. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.


Mesterkozmetikus vagyok,és gyerekkorom óta ilyen a karom külső oldala.Semmi nme lehet kezdeni vele:(

Elvileg az A vtamin olaj ,meg horzsaköves dörzsölés jó rá,de a gyakorlatban sz@rt sem ér:(


A neve ennek a "betegségnek" keratosis pilaris.


[link]


Én megtanultam vele "együttélni".


Mutasd meg bőrdokinak mindenképp azért,mert részemről ez csak egy feltételezés.

Bár majdnem 80%-ban biztos vagyok benne ,hogy ez lehet a probléma.

2011. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja és ez egy fordított oldal,úgyhogy értelmezni kell.Itt-ott egy kicsit összeviszza.
2011. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Van abban valami, amit írsz, sajnos. Megnéztem a google-képek között, és pl. ezek azok, amikre hasonlít, csak én nem tudtam ilyen "szép" képet készíteni róla. Megnézve a képeket, Neki ez egy enyhébb változat.


[link]

[link]

2011. jún. 25. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen!Ezeknél a képeknél az enyém is enyhébb.De azt tudnod kell,hogy semmilyen problémát nem okoz és nem is terjed tovább.Tudom,hogy nem szép,de nyáron nap hatássára jovv az állapot,télen egy picit rosszabb.Én sanatopic krémmel kenem,és így talán azért jobb,mert nem szárad ki.
2011. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te jó ééég :) Csak kíváncsiságból kukkantottam be ide, és a férjem háta pontosan ilyen - a váll körüli részen. Most már legalább tudjuk, hogy mi ez :)
2011. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azóta "rájöttem", h az én féjemnek is ilyen, szóval genetika... :(

Ezek után pláne kíváncsi vagyok a bőrgyógyász véleményére.

2011. jún. 26. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!