Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az én...

Miért csinálja ezt az én drága másfél éves kislányom?

Figyelt kérdés
Mindenkivel olyan barátkozós.Integet az idegeneknek ,kacsint rájuk.Ma elvitte a nagypapa magukhoz ,hogy nagytakarítást tudjak itthon végezni,és hiába integettem neki,mármint a kislányomnak,nem integetett vissza.A papa mondta neki,hogy akkor kacsintsál az anyunak,erre ő csóválni kezdte a kis buksiját,és azt mondta NEM.Tudom hogy ő még kisbaba szinte,de akkor is olyan rosszul esett.Kedves anyukák nálatok is volt ilyen szitu?Ilyenkor mit gondoljak?
2011. jan. 14. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nem kell megijedni, előfordulhat, hogy úgymond haragudott rád, amiért látta, hogy te otthon maradsz ő meg nem, nekem 4 éves a lányom, és a mai napig megesik, hogy ha rossz napja van az oviban és megyek érte, elszalad mellettem, és megy öltözni. Eléggé kellemetlen, és ciki tud lenni, de aztán ez az állapot percek alatt elmúlik, és akkor már öleljük egymást, meg pusziljuk, semmi gond nincs, durcás! Kezelni nem tudod, mert ha nem akar, nem szabad erőltetni.

2011. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebben szerintem semmi tudatosság nincs. Lehetett éppen olyan kedve, hogy most nem integet, meg sem szólal. Nekünk is van ilyen. Kisfiam egyfolytában azt imitálja,hogy telefonál a tesómnak. Ha valóban felhívjuk, akkor meg sem szólal, vissza sem köszön neki, csak hallgat.

2 éves.

2011. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!