Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit és hogyan vizsgálnak egy...

Mit és hogyan vizsgálnak egy 14-15hós babánál a gasztroenterológián?

Figyelt kérdés
Kis sulyú a lányunk,kaptunk beutalót a Sote 1 gyerekkilinikára.mi történik ott vele? Mit vizsgálnak? Ugye nem befekvős? vagy vérvételt csinálnak neki? Sulya alapján 1éves kor alatti rendelésre megyünk valószinűleg. Még nem kértünk időpontot,majd délután hivjuk fel őket,hogy mikorra menjünk. (Kicsit félek a doologtól..) Köszönöm előre a válaszaitokat:))
2011. jún. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy vérvizsgálatot csinálnak, és ha tápláléallergiára gyanakszanak, akkor megbeszélitek, hogy milyen diétát kell folytatni. Hány kiló a lányod?
2011. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most 8kiló.s 75cm. Most volt 14hónapos 1hete) Allergiája talán nincs.Tejet még nem kapott,de még eper se ütötte ki...:)

De én 175magas és 50kiló,párom meg 185magas és 80kiló,tesója is 2m magas és 50kiló..Apum is magas(175magas és 60kiló volt amig le nem szokott a cigről..)Szóval szerintem genetikailag vékony..

Ja és kicsin született,mondjuk.(2600gr és 50cm.)

2011. jún. 27. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan vészes. Az én lányom 17 hónaposan volt 8750 g, most, 19 hónaposan 9250. Főleg hogy mindannyian vékonyak vagytok, valószínű hogy genetika.
2011. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 10hónapos korában voltunk ilyen rendelésen,mert túl keveset hízott a babám.Csak kikérdeztek az étkezési szokásairól,megmérték és írtak fel infantrini tápszert.Most vagyunk 1 évesek 6210g és 70cm,a születéskor pedig (39 hétre)2270g 45cm-es volt a kisfiam.De mi alacsonyak vagyunk,én mondjuk túlsúlyos a párom normál testalkatú,szerintem nálunk is genetika...
2011. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért félek mert még szopizik és a tápit soha nem tudtam belediktálni...
2011. jún. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!