Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalta már valaki, hogy...

Tapasztalta már valaki, hogy a bárányhimlő ellen beoltott (ismétlővel is) gyereke ennek ellenére bárányhimlős lett?

Figyelt kérdés

Mindkét lányom be van oltva bárányhimlő ellen. Az ismétlőt is megkapták jóideje. Ennek ellenére mégis himlősek lettek, igaz se fejfájás, se láz, se nyirokduzzan nem jelentjezett. Csak kis kis patik, amik nem viszketnek. A lábukról nem estek le, gyaníthatóan az oltás miatt.

Hasonló tapasztalat van/volt valakinek? Várhatóan gyorsabban fognak gyógyulni?


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. jún. 27. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem gondoltál még rá, hogy nem is biztos, hogy bárányhimlőjük van? Kis pöttyök ezer dolog miatt jöhetnek rájuk.
2011. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszéd gyerekek estek át rajta. Nekik nem volt könnyebbség, ugyanannyit szenvedtek vele mint a mi oltatlan gyerekeink.
2011. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál, bárányhimlő. Csak a pöttyök, semmi más tünet.
2011. jún. 27. 14:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a szomszéd gyerekek be voltak oltva?
2011. jún. 27. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk kettobol ketto beoltva es egyik sem kapta el.
2011. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is nyugodt voltam eddig, csak szombatra a nagyobbik pöttyös lett. Az ügyeleten azt mondták allergia, de a kis ördög nem nyughatott. Ma levittem a körzeti gyerekorvoshoz, és ő megerősített, hogy ez bizony nem allergia. Ráadásul a kicsin is (2 éves) van már 3 pötty. Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy be vannak oltva, mert a szövődményektől védve vannak, és a közérzetükkel semmi gond.
2011. jún. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!