Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes? 11 hetes terhes...

Veszélyes? 11 hetes terhes vagyok, és a kisfiamnál az óvodában bárányhimlő járvány indult. Ha a fiam is beleesik, a babámra veszélyes lehet? (én voltam gyerek koromban bárányhimlős)

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha voltál már bárányhimlős akkor nem eshet bajotok.
2009. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha voltal mar akkor tutira nem kapod el.en nem voltam gyerekkoromban es pont most estem at rajta, a magzatra nincs veszellyel,sokan at estek mar rajta terhesen es senkinek sem szuletett beteg babaja. a rozsahimlo a veszelyes, az kihat a magzatra
2009. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni de már rengeteg ilyen kérdés van.Másrészt ha átesel a bárárnyhimlőn akkor az védettséget nyújt és a magzatnak is ugyanúgy védettsége lesz.Másrészt meg tök mind1 hogy megkérdezed mer ha esteleg nem lettél volna az akkor már nincs mit tenni.Hiába oltod magad az nem rögtön hat.
2009. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!