Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy pasi szeret egy nőt,...

Ha egy pasi szeret egy nőt, de nagyon, akkor mért nem fogadja el hogy mástól terhes? Miért szakít?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok, csak 4 hete tudom. Volt 2 hónapja egy kapcsim, örülten szeretmesek voltunk, és amikor kiderült, hogy már rég terhes vagyok, kirúgott. Azt mondja neki nem kell más gyereke, de a gyerekem az apjának sem kell. Nem tehetünk róla, hogy így alakult. :-( Nem csaltam meg egyik páromat sem. De az utolsó nagy szerelem volt és komoly és ezért fáj, és nem tudok úgy örülni a terhességemnek, ahogy szeretnék. :-( Mielőtt még valaki megkérdezné, hogy, hogy nem vettem észre: egyrészt nem voltam rosszul, aztán 8 kg fogytam dec. óta, és úgy tudtam 3 éve, hogy nincs peteérésem.
2009. márc. 26. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szia!Lehet h csak ido kell neki,amig "feldolgozza" a hirt.Szerintem adj neki egy kis idot.

Biztos megerti a tenyeket h pl;nem tudtad h megis van peteeresed stb..

Szoval ne aggodj.Adj magatoknak egy kis idot.

Sok sikert neked!26 heteske

2009. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor várok! :-)
2009. márc. 26. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

De hiaba voltatok orulten szerelmesek, ez megcsak a rozsaszin felhos szerelem volt.

Megertem a ffit, hat ne haragudj, de sajat apjanak nem kell a gyereke, akkor miert kellene masnak?

Az is mas lenne, ha mar 1-2 eves kicsivel lennel, ugy ismerkednel meg egy ffival. Na, de azert a te eseted durva, ne is haragudj.

Es miert nem azt kerdezed, hogy a verszerinti apanak miert nem kell a gyereke???? A verszerintinek nem kell, az idegen pedig tegyen ugy, mintha az ove lenne a baba?

Te mit tennel a szerelmes baratod helyeben?

2009. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Elso vagyok,megint.

Lehet h nem jo otletet irtam,sajnos egy ilyen helyzetbe pont a varakozas a legnehezebb de sajnos most egyenlore tenyleg nem tehetsz mast.Es idegeskedni meg nem jo ilyenkor.Az egyik ismerosnel tortent hasonlo eset.Ott mondjuk egesz hamar es szepen megoldodott csak abba bolondult bele h falun laktak es persze ujjal mutogatott ra mindenki.

Amugy tartjatok meg a kapcsolatot?

2009. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen pasi nincs olyan értékes mint egy benned fejlődő kis élet. Anyának lenni a világon a legeslegjobb és legeslegszebb dolog. Örülj a babádnak, várd nagy szeretettel, ha megszületik te leszel a legboldogabb mikor majd magadhoz öleled. A babádnak Te leszel a mindene.

Nem úgy a pasiknak. Ha elhagyott, hát menjen, ha megbékül, döntsd el, hogy támaszkodhatsz-e rá, várhatsz-e tőle segítséget, szeretetet, megértést. Cseppet se aggódj, az anyukák is párra lelnek, még lehet hogy sokkal jobbra is mint a gyeremekszülés előtt.


Kétgyermekes anyuka

2009. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 20:06 perces válaszolonak írnám. Teljesen igyazad van. Azt nem kérdem,a vérszerinti apának miért nem kell, mert ő ki akart rugdosni a hasamból a gyerekét, úgy gondolom, nem kell hogy téma legyen azaz állat. :-)

Ha én a szerelmem helyében lennék, és ő járna így mint én, vele maradnék. Vagy ha neki lenne gyereke egymásik nőtől, és időközben derülne ki, akkor is.

2009. márc. 26. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyazz magadra, koncentralj magadra most csak, es majd alakul az elet! Lehet hogy jobb most hogy egyedul vagy, nem kell a sok banto dolgot hallgatnod, nem kell kiszolgalnod egy arra erdemtelen alakot...stb. vigyazz magadra es a babadra! Remelem van segitseged, szuleid, esetleg a verszerinti apanak a szulei. Mert lehet hogy ok orulnenek egy kisunokanak, nem?
2009. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A rokonaim nagyon örülnek, föleg a szüleim, mert azt hitték nem is lesznek nagy szülők, a dédi papám aki 95 éves és nem sokára üknagypapa lesz, ő örült a legjobban. A vérszerinti apa szülei nem élnek. :-( A szerelmem anyukája, meg örül neki, és már mondta is hogy utána, jöhet a közös gyerek. Tudom, hogy nem kéne a gyereken kvül másra gondolnom, de szerelmibánatom van és egyszerüen ez van. Írok neki napló, hogy tudja mi játszódik le bennem. Szeretem nagyon, és várom már! :-)
2009. márc. 26. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Tudom, hogy most sokakanak nem fog tetszeni amit irok de legalabb az elejen megmondta oszinten, hogy nem kell neki mas gyereke. Nem hulyitett vegig es majd amikro megszuletik a kicsi akkor lelep, hogy nem valo neki meg gyerek. Igy megadta neked az eselyt arra, hogy talaj magadnak egy olyan pasit aki elfogad terhesen is, melletted lesz es a babanak is ugy fog orulni mintha sajatja lenne. Bocsi ha nem erre a valaszra szamitottal. Inkabb mondja az elejen, hogy neki nem kellesz igy mint kesobb. Inakbb a ver szerinti apat tudnam minositeni de ezt inkabb nem teszem mert a szavak nem ideillok.
2009. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!