Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen dolog az,...

Szerintetek milyen dolog az, ha a nő akar gyereket, a pasi is, de a nő tesz is érte, nem védekezik. Aztán "véletlenül" terhes lesz és elmondja a pasinak, aki nagyon örül neki. Valakinek hasonló tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés

Tudom,a védekezés közös feladat,de azt hiszem,valami hüvelykúppal védekeztek.Legalábbis a férfi így tudja.

Az ismerőseimről van szó,a nőtől tudom,hogy végül is így lett a baba;azóta boldog család.

De ha nem beszélik meg előtte,az milyen dolog?

Köszi előre is a véleményeteket.


2010. okt. 10. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi sem beszéltük meg konkrétan, hogy mostantól azért sexelünk, hogy jöjjön a baba. Nem szedtem tovább tablettát, szüneteltettem, amit közöltem vele is, hogy igy terhes is lehetek. Semmit nem mondott. Terhes is lettem, 2 éves a fiunk, 10 éve vagyunk együtt. Tehát mi sem beszéltük meg konkrétan.
2010. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a nő is és a pasi is akar gyereket, akkor nem értem, mi a kérdés. Ha arról van szó, hogy a pasi úgy tudta, használ valamit a nő, de amellett nagy esély van a babára, és nem bánta, akkor teljesen mindegy.

De azt sem értem, miért védekeztek, ha egyszer mindketten akarták.

2010. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt én se tudom,hogy akkor már minek védekeztek,de mindegy.

Csak kíváncsi voltam a Ti véleményetekre is.

Nekem kicsit furán jött ki a dolog,mert mi megbeszéltük a Párommal a "babaprojektet".Csak ezért furcsállottam.

De még egyszer köszi a véleményeteket!

2010. okt. 11. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem is fura, minek a védekezés, ha mindketten gyereket akarnak?

Ezzel együtt szerintem mindenképpen tisztában kell lennie a pasinak azzal, hogy védekeznek-e aktuálisan... Mondjuk az is fura, hogy nem veszi észre, a hüvelykúp azért érezhető, meg az aktus végén látható is.


A gyerekvállalás nem olyasmi, amit közös tervezés és megbeszélés nélkül érdemes lenne csinálni. Amíg nem akarunk gyereket, védekezzünk, ha meg igen, akkor állapodjunk meg abban, hogy nem védekezünk, de erről tudjon már mindkét fél. De ennek a "mindketten akarunk gyereket, de azért védekezünk, de azért néha nem" hozzáállásnak az égadta világon semmi értelme nincs.

2012. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!