Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvinnétek a 9 éves gyermekete...

Elvinnétek a 9 éves gyermeketeket a Harry Potter befejező részére moziba?

Figyelt kérdés

Rajong a történetért,minden könyvet olvasott,minden filmet látott,viszont moziban még nem...

Ez az utolsó lehetősége arra,hogy moziban ehhez az élményhez jusson..

Nagyon érett gondolkodású kisfiú.

Ahogy nézem az előzetesét nem is tudom,hogy jó lenne-e neki....


http://www.youtube.com/watch?v=aT80CbWuSS8&feature=share


2011. máj. 7. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem. Nem viccből van korhatárbesorolás.


Mondjuk én még a könyvet sem ajánlanám ennyi idősen.


De a te esetedben, ha az eddigi részeket látta, akkor úgyis mindegy, vidd el rá.

2011. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Ha a könyv tetszett neki, akkor ettől sem fog megijedni, hiszen az alaptörténetet ismeri, a többi meg csak látvány.
2011. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
háááát... nem tudom. én nem biztos, hogy elvinném, de ez gondolom gyerekfüggő is, te tudod, hogy mennyire reagálná le helyesen. szerintem a film elég horrorisztikusra sikeredett, de ha olvastad a könyvet is (ez az előző rész utáni tapasztalatom), akkor nem is annyira félelmetes, inkább ijesztő. úgy értem, nem fog utána hónapokig motoszkálni benne a sztori, de jó párszor meg fog ijedni, amíg nézi.... 3d-ben meg különösen.
2011. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném, hogy pont az a rész egy 9 éves kisfiúnak való lenne, a könyv megint más, mint a film.
2011. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A korhatár-besorolás 12 év alatti csak szülői felügyelettel nézheti...


A könyveket nem ő kapta,hanem megvolt otthon nekem.Mivel többet értett belőle,mit amit én is feltételeztem róla,ezért engedtem,hogy olvassa.

De a mozi az más élmény,és nagyon szeretné....

2011. máj. 7. 13:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Fiam eddig az összest részt megnézte, még csak rossz álma sem volt, viszont ezt az utolsó részt eltoljuk pár évvel, majd megnézi dvd-n kb két év múlva:) még felnőtteknek is félelmetes nemhogy egy kilenc éves gyereknek.
2011. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én biztos,hogy megnézem,és nincs szívem otthon hagyni,mert annyira szereti ő is.


Köszönöm a válaszokat!:)

2011. máj. 7. 13:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt te már rég eldöntötted.
2011. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a 10 évesemet elvittem, mert nagy rajongó. Azt nem mondom, hogy nem ijedt meg, pedig olvasta a könyvet, de nagy élmény volt neki, boldog volt, hogy eljöhetett.
2011. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én az alapján döntenék szokott e tévében ilyesmi filmeket nézni,meg szokott ilyedni,milyen hatással van rá?Mert az biztos hogy nem lesz piskóta ez az utolsó rész,én speciel tuti legalább 2x elbőgöm magam,meg minden.Ha jól reagál le ilyen dolgokat,nem félős,elvinném.Hisz ha a többit látta tévében(4 utáni részeket) akkor ez sem fog neki akkora meglepetést okozni.
2011. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!