Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fanni tetszik nektek ez a...

Fanni tetszik nektek ez a kislany nev?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, ráadásul van Fanni nevű ismerősöm is, és ő is nagyon aranyos! :)
2009. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem szeretnélek megbántani, de nekem egy kényeskedő nyafka kis majom jut eszembe róla.

idősebb korú nőnél meg egy hajhálós vénlány.

2009. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Az unokahúgom kislányát így hívják és illik is hozzá.
2009. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazán nőies!Tetszik!
2009. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szép csak már sok van belőle:-(
2009. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszi!

Ezt a nevet nem tudom hova tenni, egy kicsit tul gyerekes nevnek tunik. Kicsinek jo, de felnottnek? Annak mar nem igazan, nem?

Az egyik rokon kislanyt hivjak igy, most tinedzser es elgondolkoztam hogy amikor megszuletett akkor illett hozza ez a nev, de most hogy tini nem igazan.

En kulonben nem ismerek sok Fannit, egyaltalan nem.

2009. márc. 27. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Fannit ismerek,kislánynak valóban nagyon szép,de most hogy írod,elgondolkodtam,mi lesz vele ha felnő,lehet igen akkor kicsit fura lesz,de olyan sok ilyen név van,ami kicsiként aranyosnak tűnik,aztán amikor felnő ,akkor meg nagyon gáz:-)De talán a Fanni nem ennyire ilyen.
2009. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Fannit ismerek, aki nagyon jófej. Nekem a Fanni névről már csak ő fog eszembe jutni. Amúgy olyan kedves név szerintem. Felnőttnek is. Nem értek egyet azzal, hogy ami ilyen pajkos név, az felnőttnek nem jó. Nem kell ahhoz komoly, komor hangzású név, hogy komolyan vegyék az embert.
2009. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Fanni néni :D Borzalmas :D egyébként én is Fanni vagyok, és semmi bajom a nevemmel:D csak furcsa lesz:D
2009. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mire felnövünk (mi, Fannik:D) már csak a hülye öregeknek lesz fura nevünk, mert akkore már sok "Fanni néni" lesz, és senkinek nem fog feltűnni... Akik ma születnek gyerekek, azoknak mégfurább neveik vannak, de azok se lesznek furák már egy idő után Csak nem kell földhözragadtnak lenni. Inkább leszek Fanni néni mint mondjuk Erika néni wááá :S
2009. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!