Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már gyogyszert kellet volna...

Már gyogyszert kellet volna váltanom? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egy éve szültem, szeptember óta szedem a Cerazette fogamzásgátlót. Még szoptatok, de február közepe óta csak napi 2-3 alkalommal. Április elején meg jött a mensesem három hétig tartót, de nem volt egyenletes hol erősebb, hol csak pecsételt hol nem is volt. Védőnő tanácsát ki kértem h forduljak-e orvoshoz, de szerinte ez még normális első vérzésnek. Májusba nem jött meg ekkor már orvoshoz fordultam ki szerint nem volt normális a hosszant elhuzodo vérzésem, de akkor ő már nem tuddot mit megálapittani az okrol. Terheséget ki zárta.De már tüszö éresem van.

Azóta se jött meg. Ez lehet normális? Más is tapasztalt ilyesmit?


2011. júl. 1. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza kellene menned a dokihoz, mert ez egy cseppet sem normális. Vagy másik foggátlóra, vagy esetlegesen gyógyszerre lenne szükség.
2011. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Terhes nem vgyok ma csináltam teszet negativ.
2011. júl. 3. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:

A Cerazette nálam is hasonló dolgokat "művelt". Amíg viszonylag gyakran szoptattam, nem menstruáltam. Amint kezdett ritkulni a szopizás, vérzés zavaraim lettek. Először kisebb mennyiségű, majd hosszan tartó menszesz, nagyjából a ciklusomnak megfelelő időben. Orvosi vizsgálat után abbahagytam a szedését, hogy lássam, helyreáll-e a rend. Az elhagyást követő 30. napon megjött, és azóta is szabályos.

Szóval, szerintem hagyd abba egy időre a szedését, hogy semmi ne befolyásolja a ciklusodat, és aztán dönthetsz arról, hogy elkezdessz-e újra gyógyszert (másikat) szedni.

2011. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!