Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy gyógyszert kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy gyógyszert kéne váltanom? Már nem nedvesedem be úgy mint eddig, pedig kívánom a pasimat és jó vele a szex. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Gyógyszercserével megoldodna a problémám? (Yadine-t szedek kb 3 éve)
2008. nov. 20. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki yadine-t szed, és ugyanaz a baj mint nekem. Én épp külföldön vk de ha hazaérek azonnal váltok, vagy nem is szedem, mert nekem nem csak ez a bajom van vele. túlérzékeny lettem tőle, még egy merci reklám is megríkat, másrészt levert vagyok, és mitagadás libidócsökkenést is okozott. és én 2 éve szedem, és a mellékhatások csak egy év után jelentkeztem, ezért nem is gondoltam h a gyógyszer lehet, idővel állt össze a kép, hogy nem véletlen a sok egybeesés. szerintem mindenképpen konzultálj a dokival én is azt fogok, akármilyen ciki is, biztos hallott már ilyet, megmondom kerek perec, h nem ugyanaz mint régen, pedig ezzel nem volt sose problémám mielőtt nem szedtem. úgyh én is ezt javasolom neked. csak én már azért akarom abbahagyni, mert félek, hogy más gyógyszer is ilyen hatással lesz, de remélem a doki tud jobbat ajánlani
2008. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!