Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet venni Nestlé folyéko...

Hol lehet venni Nestlé folyékony tejpépet? A rizses-banános ízűt, ami már 4 hónapos kortól adható.

Figyelt kérdés
Adhatom azt vacsorára a babámnak? Kanalazni még nem tud, a sima tejpép sűrűségét meg sosem sikerül eltalálnom, és vagy túl híg, vagy alig tudja kiszívni szegény.
2011. júl. 2. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Off



A tejpépnek pont az lenne a lényege,hogy az első szilárd táplálék.

Nem fogadja el a kanalat?

Egyébként én a dm-ben láttam ezt,kaptunk egyet,de nem dok köze van a tejpéphez:((Nem is kellett a lányomnak.

Én is 4 hónaposan adtam először neki tejpépet ,de kanállal.

2011. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a kanalazás nála olyan 5-6 kanál után befejeződik. Este meg még annyit sem hajlandó megenni.

De estére védőnő javasolta a tejpépet, mert újabban a tápszertől nem lakik jól, előfordul, hogy éjjel kétszer is eszik, azt meg nem nagyon kéne neki. (Ezt a gyerekorvos is mondta, hogy egyszer még oké, de kétszer már sok.)

2011. júl. 2. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Rossmann,DM,Tesco


Próbáld meg a Sinlacot,az én fiam nagyon szereti,de a dokival írasd fel,receptre olcsóbb!

2011. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne, de azt estére nem adom, mert attól meg szomjas lesz, és folyton iszik utána. Nap közben ez nem baj, de éjjel igen. :(
2011. júl. 2. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Off


Ne akarjuk már a 4 hónapostól elvárni, hogy átaludja az éjszakát. Gratula az orvosodnak és védőnődnek is!

2011. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem azt várják, hogy átaludja. De ha kétszer eszik, akkor túl nagy mennyiséget eszik, tekintve, hogy tápszeres, és a dokinő szerint az nem jó. Szóval neki elvben 5-6 alkalommal kéne ennie/nap (a testsúly/mennyiség alapján), de így előfordul, hogy 7-szer is eszik, és azt kéne elhagyni valahogyan.

Most éjjel pl. evett 11-kor, fél 3-kor, fél 6-kor.

2011. júl. 2. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
miért lenne baj hogy átalussza,kisfiam 2 hónaposan alszik este 9-10től reggel 5-7ig attól függ mikor lesz éhes, kedves kérdező sztem a dmbe nézd meg rengeteg fajta tejpép van
2011. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, majd megnézem ott is. Egy próbát megér.:)

Igen, ő is átaludta az éjszakákat, este 8-fél 9-től reggel 6-ig. Aztán kb. 3 hete kezdődött ez az éhség dolog. És nem azért kéne átaludnia az éjszakát, hogy nekem jó legyen, csak szeretném, ha jól lakna a kicsikém.

2011. júl. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!