Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyékony tejpépet cumisüvegbő...

Folyékony tejpépet cumisüvegből lehet adni?

Figyelt kérdés
Az van ráírva,hogy csőrös vagy sima pohárból,de van amit már 4 hónapos kortól lehet adni. Úgy tudtam,csőröspoharat 6 hónapos kortól ajánlják,akkor most mi van? Tudom,próbáljam ki mégis cumisüvegből....csak addig nem akarom megvenni,amíg nem tudom. Kíváncsi vagyok,ki hogy adja a babának?
2011. jún. 20. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Sima cumisüveg lyukán el fog akadni. Vagy extra nagy lyukúnak kell lenni.
2011. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4 hónaposan cumisüvegből inkább tápszert adj, ráérsz ezekkel a pépekkel 6 hónapos kora után

És kanállal!!

2011. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló,de nem ezt kérdeztem! Egyébként utazás miatt kérdezem,mert azt csak kibontanám és mondjuk egy étkezés meg lenne ennyivel oldva. És én adok tejpépet a babámnak (4 hós múlt),persze csak olyat ami 4 hónapos kortól adható,gluténmentes.
2011. jún. 20. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos, cumisüvegből simán megeszi a tejpépeket. Nestlé banános-rizsest kap minden este. Van olyan is amelyik nagyon sűrű, akkor persze kanállal eszük.
2011. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia! en adtam a gyereknek cumisuvegbol. nem tudom milyen cumisuveget hasznalsz de az aventnak is van direkt etetos cumija es nem akad el benne. valamint a nubynak is van. en csak ezt a kettot ismerem magyarorszagrol igy nem tudom a tobbi cumiknak van e etetocumijuk. :) remelem erted mit akarok kinyoszorogni!! :)) ja es en honapokig adtam a gyereknek cumisuvegbol, aztan szepen attertunk a kanalra. egyre viszont figyelj oda hogy legyen eleg suru neki a tejpep a cumisuvegbe. dolgozzon meg erte ugyanugy ahogy a tobbi kajaert, vagy vizert. sok sikert!
2011. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én Tommee Tippee-t használok,sajna az Avent cumikat el sem fogadja. Sima tejpépet persze kanalazom,csak gondoltam a folyékonynak pont az lenne a lényege,hogy könnyen lehessen akár útközben is adni a babának.

2011. jún. 20. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:

en szerintem annak is van direkt etetos cumibetetje. ebbe szinte 100%-ig biztos vagyok. de nezz utanna a neten. ha nem talalsz, akkor en a helyedben csorosbol probalnam meg aminek puha a csore es nincs nagy lyuka vagy van benne folyasszabalyozo!

[link]

ennek a lapnak a vegen van egy kep, nekunk ilyen van, 4.5 honapos a kislanyom es gyonyoruen iszik belole. csak ha folyadekot rakok bele nem dontom el annyira az olemben es akkor nem is folyik neki annyira!! irj majd hogy sikerult!!!

2011. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is pont ezt néztem ki,csak még nem vettük meg. Remélem mi is tudjuk majd használni!
2011. jún. 21. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
arra figyelj majd hogy itt is vannak a lyukaknak meretei! nem tudom milyen a pep amit adni akarsz, mert nem ismerem az otthoniakat. de vannak olyanok melyek kicsit nehezebben fernek at rajt, es van ami tul folyekony. meg kell talalnod az arany kozeputat magatoknak! :) de ugy is latod majd. higitani tudsz rajt barmikor!!
2011. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ez a folyékony pép mennyire folyékony:) De azt hiszem inkább mégiscsak veszek belőle,Tomme Tippee-s csőröspoharat amúgy is vennék elöbb-utóbb.

Köszi!!!

2011. jún. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!