Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem dobozos folyékony...

Vettem dobozos folyékony tejpépet. (Nestlé) Szoktatok ilyet vásárolni? Hogyan adjátok a babátoknak és melyik étkezésre?

Figyelt kérdés

Cumisüvegből adtam, AVENT I-II-II cumival. Desszertként kapta, meg azért is, mert keveset evett a főzelékből, csak 140 g-ot.

9 hósnak nem így kellene már, ugye? De kanállal nagyon folyós volt.


2010. jan. 26. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Picit több port tegyél bele.Nagyon fontos lenne,h kanállal egye.Nekem erre a doki külön felhívta a figyelmem.
2010. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a 140g nem kevés,lehet hogy nem volt annyira éhes.Én azt fő étkezésnek adtam neki vagy reggel vagy este.Azt nem tudom hogy hanyas lyukú cumival de nem a legkissebbel mert azon nem tudta kiszívni mert sűrű.
2010. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez a fogyasztásra kész tejpép, nem por alapú. Mindent kanállal adok neki, de ennek a dobozára javaslatként pohár vagy csőrös van írva.

Pohárból még nem itattam, azt gondoltam korai... :s

2010. jan. 26. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok pohárból itatás sosincs korán de az én lányom 11-hós az ilyen fajta ételeket csak cumis üvegből hajlanó elfogadni,pohárból meg fele mellé menne.Csak vizet iszik pohárból.
2010. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 20 hónaposom is csak cumisüvegből issza meg.Ő még csak tápszert kap,meg érzékeny a tejre(és a junior italra is).Én is Avent cumival adom(a III jelre állítva).Ő reggelire vagy vagy vacsorára kapja(amikor nem készítek tápszert,vagy elmegyünk vhova).
2010. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!