Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy újra...

Mit tehetnék, hogy újra kívánjam a páromat?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, mindketten fiatalok vagyunk (21,29). A helyzet az, hogy nagyon zűrös volt a kapcsolatunk, rengeteget bántott, terhesen elhagyott mert előtte összevesztünk és még rengeteg más dolog történt kettőnk között, ami persze nem volt jó hatással a kapcsolatunkra, de én imádtam és megtettem mindent, hogy együtt legyünk. Együtt is vagyunk, 1 éve össze is költöztünk, de a terhesség óta egyáltalán nem kívánom a szexet. Ezt be is tudtam a hormonváltozásoknak, úgy gondoltam, hogy majd megváltozik, ha vissza rendeződnek a dolgok odabent. Mégis minden más maradt. A babánk tökéletes, nem sírós, vidám és önmaga is elvan, tehát le sem fáraszt, hogy azért ne legyen kedvem este összebújni. Egyszerűen csak nincsen kedvem, nem esik jól ha megfogja a mellem, vagy más próbálkozásait. Körülbelül havi egyszer vagyunk együtt, azt is csak "kötelességből". Szeretni szeretem, mert hiányzik ha nincs itthon, szeretek hozzábújni, de ennél többet nem. Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon?
2011. júl. 3. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerepjáték. Tudom, hülyén hangzik, de nálunk bevált :)))


Jó, nem mindennap öltözünk kalóznak meg tengerésznek, erre szükség nincs is, de jókat szoktunk röhögni közbe. És, mi nem is vagyunk az ágyban 'fapofák' :]]

2011. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, én másfél évig küzdöttem ezzel a szülés után. Iszonyat volt, mert amúgy nagyon jó a házasságunk, akartuk a babát, imádjuk egymást, a gyerek egy nagyal, ő sem sírós, stb.stb. Aztán más miatt (egy családi tragédia feldolgozása céljából) pszichoterápiára mentem, ahol kiderült, h többek között a szülési depresszióm maradványa okozta ezt... Más pobléma is volt (a családommal, amit szintén sikerült nagyjából kitisztázni) de a fő ok az volt, h anno nem vettem komolyan a szülés utáni depressziót. Bár elmúlt anno 3-4 hónap alatt, de a vonulata, a szexuális passzivitás megmaradt. Feloldotta bennem, azóta minden ok, akár heti 2x-3x is együtt vagyunk, majdnem mint előtte :)

Te voltál depressziós? Egyéb családi, anyagi, munkahelyi probléma?

2011. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. A helyzet az, hogy velem nem lehetne ilyen szerepjátékot játszani, mert rettentő szégyenlős, gátlásos vagyok sajnos még a párom előtt is. Így mi pl ha együtt vagyunk is csak este, mert nappal én el sem tudok lazulni, nem érzem magam jól. Szülés utáni depresszióm nem volt, bár a kórházban lévő időt végigbőgtem, de más miatt. Nem tudok idegen helyen tartózkodni, idegen emberek között, nem érzem magamat biztonságban. Amint hazajöhettünk, minden elmúlt, semmi bajom nem volt, így ez nem a szülés utáni depi volt.
2011. júl. 3. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valami fogamzásgátlót?Mert az is okozhatja,saját tapasztalat.Váltottam és minden helyre jött.
2011. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmiféle fog.gátlót, még nem írattam ki. Óvszerrel védekezünk.
2011. júl. 3. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy év volt mire helyre álltak a dolgok,addig a szexre gondolni sem tudtam, azóta minden a régi.Nem tudsz mit tenni, csak az idő segíthet. Vagy elgondolkodni hogy valóban szereted-e, mert megszokásból is hiányozhat ha nincs otthon.
2011. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet a hormonok "játszanak" veled, sajnos ez nagyon rossz, ismerem ezt a helyzetet, de nekem 5 hónappal a szülés után elmúlt.

minden jót

2011. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!