Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a szexet a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet a párommal (mással sem)! Mit tehetnék, hogy újra kívánjam?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 3 éve élünk együtt a vőlegényemmel. Nagyon szeretem, de mostanában egyáltalán nem kívánom a szexet. Mitől van ez? Régebben (1-2 hónapja)naponta többször is rámásztam. Csodálatos vele a szex, tehát nem az a gond, hogy nem tud eljuttatni a csúcsra. Valami tennem kellene az ügy érdekében, mert ő nagyon is igényli a nemi életet. Orálisan bármikor szívesen kielégítem, de nem elég neki (persze ezt meg is értem). Tudom, hogy szeret, de ha egy férfi nem kapja meg amit akar, akkor nagy esély van rá, hogy félrelép. Ezt nem szeretném!!!

Segítsetek! Köszönöm


2008. okt. 28. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Unod, megszokott. tipikus példa arra hogy régóta együtt vagytok.

mi ennek elkerülése érdekében, pl ritkán zuhanyzunk együtt, nem vetközünk le egymás elött, vagy eltakarjuk magunkat. szóval a fürdö nem közös, az egy intim szféra ahova külön kopogással lehet bemenni. ez eddig bejött, nálunk is csillapodott a helyzet, de pl mikor együtt megyünk zuhizni megkívánjuk egymást. vagy ha levetközök elötte már áll is neki.

2008. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
3 év elég lehet arra, hogy az ember megunja a másikat sajnos.
2008. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már lehet is a gond. Én is tartós kapcsolatban vagyok, és egyáltalán nem untam meg a páromat. A 3 év még nem olyan sok idő!

Szerintem gondold végig, hogy mostanában mi történt veled. Látsz-e másban változást. Mi nők sokkal érzékenyebbek vagyunk a külső ingerekre, amelyek befolyásolhatják a magán- és szexuális életünket. Még az is fontos, hogy a pároddal őszinte legyél, hiszen biztos vagyok benne, hogy ő is érzi nincs valami rendben, és talán magába keresi a hibát.

Remélem tudtam segíteni!

Petranova

2008. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!