Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények dr. Tűzkő Nándor...

Vélemények dr. Tűzkő Nándor szülés-nőgyógyászról, Péterfy Utcai kórház?

Figyelt kérdés

Bármilyen vélemény érdekel, szülés ára, szülés körülményei, tapasztalatok.

Köszönöm.


2011. okt. 17. 06:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Palotai Éva szülésznőt kérdeztem meg a dokiról tavaly, de nem ajánlotta, mert állítólag sokat van külföldön (szóval lehet be sem tud menni a szülésre, ha egyáltalán be akarna, de szerintem nem is vállalja, legalább is ezt lehetett kiérteni a szülésznő szavaiból)és drága is. Persze azóta változhatott a helyzet.

Jobb másikat keresni szerintem, de ha gondolod informálódj először szülésznőktől.

Akiket egyáltalán nem ajánlok dokinak, még ha a szülésznők esetleg ajánlanák is: Dr. Zsirai László és Dr. Végh Györy.

(Zsirai lelépett az ügyelete után fogadott orvosomként, ott hagyott egy vérzéses komplikációval a szülésem után, pedig szóltak neki, hogy gond van. 4-5 orvos mentett meg.

Dr. Végh szerint kötelező hazamenni az ügyelet után, szóval ő sem fog ottmaradni. 150 E Véghnél a szülés (szerintem az általad kérdezettnél is legalább annyi lenne, ha egyáltalán vállal), a modora alpári mindkettőnek... )

2011. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ott szültem császárral 8 hete. Palotai Évi is benn volt, de nekem a CSontos Évi volt fogadott szülésznőm. Nem igazán értem az előzőt mert egyik Évi se mond árat. Nagyon sokat segítettek. Ha gondolod írj privt.
2011. okt. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nekem Palotai Éva (ja és a kollégája vagyok /védőnő-szülésznő/, de mégsem mondanám Évinek, mert nem vagyunk puszi pajtások, mindazonáltal nagyon meg voltam vele elégedve, kollégának tekintett) volt a szülésznőm és ő valóban nem mondott árat, amúgy 40-et kapott, de nem is erre vonatkozott sem a kérdés, sem a válasz!

2011. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nálam a kérdésben a "szülés körülményei, tapasztalatok. " része úgy jött le, hogy nem csak a doki érdekli. Én benn is Éviztem őket, nem szóltak érte. Csontos Évivel tegeződünk, és ha tudni szeretnéd, igen puszi pajtások lettünk. Azóta 3x voltam benn nála babát mutatni, tartjuk a kapcsolatot. Sokat feküdtem benn szülés előtt, és után is, ugyanis beteg lett a babám, és lekerült a neonatológiára.
2011. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.

Szerintem pedig a kérdezett doktorral való szülés körülményei érdeklik a kérdezőt.

Azt még elfelejtettem írni, hogy Tűzkő doktornak külön szülésznője van, őt kell választani a szüléshez, mert mással nem szívesen dolgozik.

(Gondolom a doki árának felét illik adni a Tűzkő doki szülésznőjének, de ez csak tipp, ilyenkor ui. így szokott lenni!)

/Amúgy én is tegeződtem Palotai Évával, de csak azért mert kollégák vagyunk, ő egyébként senkivel nem tegeződik és a szakmai berkekre szorítkozik a kismamáival való kapcsolatban-pont ez tetszik benne.

Nekem ő az igazi szülésznő!

Ja és mivel annyi negatív élmény ért a szülés körül (majdnem ottmaradtam, a babám iszonyatosan besárgult és kiszáradt, nem adtak tápszert, pedig nem volt tejem), ezért mi nem mentünk be babát mutatni a szülésznőhöz, mert nem megyek többet a Péterfy közelébe, de ez nem a szülésznő, hanem az orvosom és a csecsemőosztály hibája!/

2011. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én Tűzkőhöz járok, egy év próbálkozás és 2-3 nőgyógyász után ő volt az első,aki rögtön rájött,miért nem jön össze a baba. én nagyon bírom, rendkívül közvetlen, bár szerintem meleg,de ez nem zavar.nála szülök,nekem 100-120E mondott jutányosan,mert diák vagyok és vidékről járok hozzá. a lényeg, hogy úgy beléd szuggerálja, hogy minden ok, semmi baj, hogy szinte elfelejted,ha beteg vagy,nekem pl. meg se fordult a fejemben,hogy valami probléma legyen a várandósság alatt.szüléssel kapcsolatos infók engem is érdekelnének.

28 hetes kismama

2011. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én sok jót nem tudok írni róla... Igaz, nem volt a fogadott orvosom, de ó vizsgált az első szülésemnél, amíg beérkezett a "saját" orvosom. Nagyon pökhendi volt, nagyon durva volt a vizsgálat, ráadásul szó szerint, mindennek lehordott, mert elég vékony voltam, hogy nem eszem, miféle kismama vagyok... Hozzáteszem 13 kg-ot híztam. Úgy, hogy életében nem látott, megengedte magának a fentieket, és ezután, hab a tortán, "megállapította", ránézésre, hogy a babám retardált lesz, mert kicsi a hasam, a baba nem lehet több 2 kg-nál (az előző UH vizsgálatok alapján 3 kg. fölötti babát vártunk), és ezt leírta az adatlapomba, a személyfelvételnél.

Gondolhatod, első szülésnél, milyen állapotba kerültem tőle. Estére megszületett a kisfiam, 3,490 grammal:) Szülés után, megkerestem és tájékoztattam a a babám súlyáról. Egy pofátlan vigyor volt a válasz. Én, a fenti tapasztalok alapján, az életben nem választanám, sót, a második szülésemnél is rettegtem, hogy nehogy újra ő vizsgáljon, amíg beérkezik a dokim... Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de mély nyomokat hagyott bennem, és szerintem másnak is érdemes ezeket tudni, mielőtt dönt.

Utólag, hallottam, hogy a pénz a mindene, lehet, hogy fogadott orvosként másképp viselkedik, de ez sok mindent elmond róla akkor...

2011. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nagyon jó a Péterfy Nőgyógyászata!

A nővérek kedvesek, és odafigyelnek minden betegre.

Ne azt nézzétek, hogy milyen lepukkant a kórház, hanem azt, hogy a műtő rendkívül jól felszerelt, a dokik jók, nem nagyképűen vonulók, mint a Klinikákon.

Én ajánlom a Péterfyt.

2011. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hello!



Nekem csak negatív tapasztalatom van vele kapcsolatban. Nagyon drága (15.000 Ft egy vizit) és nem is éri meg, mert semmit nem csinál csak jópofizik az emberrel.


Én pl. 2 évig jártam hozzá, de nem érte meg. Blindre meghatározta a gyógyszer adagját és állandóan visszahívott, sőt minden fizetőssé vált (pl laborok). Ja, és az asszisztense egy iszonyatos flegma stílusú nő. Magánrendelésen az ember többet várna. Nem ajánlom senkinek, tévedés volt!


Sokkal lelkiismeretesebb endrokrinológusok is vannak (pl. Mensmentis)

2012. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én vele dolgozok néha. hozza hozzánk a HSG-it. bunkó egy ember és ezt több kollégámtól is hallottam. kb én voltam a hibás mert nem szóltam be a mi főorvosunknak, hogy itt a betege, pedig nekem másik osztályon volt dolgom és még csak a tűzkő jött le a beteg sehol se volt. leordította fejem legszívesebben visszaugattam volna, de nem lehetett.
2013. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!