Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Nem gomba, hisz...

Mitől van ez? Nem gomba, hisz az már volt, meg tudom különböztetni! De akkor mi ez?

Figyelt kérdés
Már másodszor veszem észre,hogy közösülés során vmi furcsa váladék ürül belőlem!Ugye normál helyzetben,van némi folyás a nőknél napközben...DE!Arra figyeltem fel,hogy mostanság nekem napközben semmi nincs,teljesen száraz vagyok,és tegnap is együtt voltunk a párommal,és (nem tudom máshoz hasonlítani,ezért bocs)NIVEA krém állagú,bő váladék ürül!Semmi szaga,csak az állaga,krémes és tök hófehér!Olyan kellemetlen a párom előtt,bár nyilván megért,szeret stb,de mi lehet ez??
2011. júl. 7. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Sperma?
2011. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,megszakítással szeretkezünk,bár előtte belém élvezett a párom,de ez egyszer volt a 2alkalomból!Én is gondoltam erre,de az esetleg besűrűsödne ott fent?



24/L

2011. júl. 7. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet mégis gomba!!!! Nem is gondolnád, hányféleképpen tud jelentkezni, volt már, hogy én is meglepődtem. Nem is gondoltam gombára, de a doki azonnal annak mondta. A szárazság is tipikus tünet. Szerintem mielőbb menj el dokihoz!!!!
2011. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2011. júl. 7. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam a bő hófehér folyás terhesség előtt jelentkezett. /21 hónapos a fiam/

Azóta nem volt soha. A gomba viszketni is szokott.

2011. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát...nem mondom,hogy nem lehetek terhes,de kicsi a valószínűsége,mert állítólag PCO-gyanúm van,még nincs meg az összes vizsgálat,de nem tudom!

Igen,többször volt már sajnos gombám,ez tuti nem az!Elég jól ismerem magam,de ilyen még nem volt!Visszatérő gombám volt,de egy jó ideje már nincs!

2011. júl. 8. 07:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Csinálj egy tesztet.
2011. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok:)
2011. júl. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!