Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gomba a szekrényben. Gyerek a...

Gomba a szekrényben. Gyerek a családban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szekrényt nem használjuk, a mosogató alatti rész.

Nem vettük észre,hogy csepeg, és teljesen felázott a belseje, a fal és a szekrény közötti részben a rendes gomba van.Olyan kis kalapos.........teljesen kiakadtam,régóta nem néztem be(nem is voltunk sokat itthon,több haláleset miatt vidéken voltunk),most mit tegyek???? már attól félek meghalunk tőle.

Padlót fogtam........

Bocsi,hogy ide írtam, de mivel kicsim van, őt is féltem,nem is láttam még ilyet.


2011. jún. 16. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél gumikesztyűt, arcod elé maszkot. Pakolj ki mindent, amit lehet takaríts le hipós (domesztoszos) vízzel. Hagyd kiszáradni a dolgokat. A falat fújd le penészölővel.

Szellőztess sokat.

Takarítás közben a kicsit bízd rá valakire, ha tudod.

Nem lesz bajotok, csak ezután oda kell rá figyelni.

2011. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Hasonló volt nálunk. Folyt a hűtő és gombák nőttek a padlóból. Akkor hirtelen (télen) leöntöttem hipóval, mert ahányszor kihuztuk kinőtt. Mult héten a férjem átfestette a alakat, padlót. Megcsináltattuk a hűtőt, szóval remélem nem lesz gond.
2011. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Üdv a klubban. ezt a kérdést én tettem fel.Katasztrofális érzés. De nem vagyok egyedül ezzel a gonddal, és te sem.

2011. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, nem bántásból kérdezem, inkább a második válaszolón döbbentem meg. Mi az, hogy kihúztátok? Milyen padlótok van a hűtő környékén ahonnan csak úgy ki lehet húzni egy gombát és visszanő?:))) Az a konyhátok, nem?

Amúgy én is hipót öntenék a helyére az biztos, vagy domestost. Én mindenre azt használom fertőtlenítésnél, szerintem jó erős anyag.

2011. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Megyek is még alszik a pici, talán végzek velük:))))))))

2011. jún. 16. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az ultra szavó is nagyon jó ilyen esetekben!

Amúgy a hypo-t meg a domestost nem szabad egyszerre használni!!!

2011. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!