Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma kiderült hogy a legutobbi...

Ma kiderült hogy a legutobbi nőgyogyaszati vizsgalatom eredménye P2-ES de gombat találtak bevan jelölve a papiron gomba meg candida. Megijedtem! Mennyi idő alatt mulik el?

Figyelt kérdés
Most akartuk élesbe elkezdeni a babaprojektet ez most jol beijesztett egyáltalan ez mitől lehet?amugy a papiron a gyulladas is bevan jelölve erre a doki azt mondta h az mindenkinél van!!!????
2008. jún. 10. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

a P2 tökéletes. azzal ne törődj. a gombát viszont éredemes előbb kikezeltetni. Keressetek fel egy std centrumot (minden bőrgyógyászaton van), mert ott ki tudják tenyészteni, hogy milyen gomba pontosan és mit kell rá szedni tanácsos mindkettőtöket egyszerre kezelni, hogy ne pingpongozzatok a betegséggel. Ez pár hétig tart, aztán jöhet az a kisbaba!

ha pesti vagy adok egy telefonszámot, itt be is tudtok jelentkezni: 06208258868

2008. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia igen Pesti vagyok és köszi a számot!egyébként az lehet hogy semmilyen tünetem nincs ?nem is volt ezért fura,hogy gombat talaltak:(
2008. jún. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!