Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ausztriai Familyparkról...

Az ausztriai Familyparkról (Mesepark) vélemények?

Figyelt kérdés

Augusztusban készülünk Sopronba és átmennénk a Meseparkba Ausztriába.

Aki már volt esetleg tudna pár infót adni? 2,5 éves gyerkőccel mennénk. Az érdekelne, ekkora gyereknek már érdekes lehet? Kb. milyen messze van Soprontól, étkezési lehetőségek milyenek (érdemesebb-e vinni kaját vagy felesleges?) Köszi minden választ!


2011. júl. 9. 15:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ott,de azt mondják,hogy érdemes oda menni.Meg hogy olcsó.
2011. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


MIndenképpen menjetek, nem fogjátok megbánni!!! Az én lányom is 2,5 éves volt, amikor először voltunk, és imádta!!! A játékok 90%-át ki tudja már próbálni, mert minden úgy van megcsinálva, hogy kisgyerekkel felülhet a szülő is! (Amire még tuti nem mehet fel, egyedül a hullámvasút, az elég hajmeresztő)

Ha meleg időben mentek, van egy jó kis pancsolós rész is a gyerekeknek, úgyhogy egy váltóbugyit vagy fürdőrucit tegyetek be!

Vannak kajáldák is, megfizethő, de ne komoly étteremre gondolj, hanem olyan önkiszolgálósra, vannak különböző menük, pl. sült krumpli, bacoben tekert sült virslivel (Hmm... isteni!!!), meg fagyizó, szóval felesleges cipekedni külön a kajával szerintem.

Sopronhoz nagyon közel van, kb. 15 perc.


Tényleg nagyon jó hely, szuper családi program! Aki egyszer volt már ott, ha teheti, visszamegy többször is, mert gyereknek-felnőttnek is élvezetes!

Csak arra készüljetek, hogy van néhány népszerűbb játék, ahol többet kell sorba állni, pl. a krokodilcsónak, ami egy vízesésen csúszik le, na, ott mindig sorállás van, de megéri, mert tavaly 3x ment le rajta a lányom :)

2011. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor tuti a kisfiam is élvezni fogja. :) Akkor kaját sem cipelünk feleslegesen, hanem megoldjuk ott. Hétköznap mennénk, remélem akkor kevesebben vannak, mint hétvégenként. Ti milyen nap voltatok? Nagyon sokan voltak?
2011. júl. 10. 21:47
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A második válaszoló vagyok megint.

Mi először pénteki napon voltunk, az a kedvezményes nap, pár euróval olcsóbb a jegy. Másodjára pedig szombaton. Mindkétszer nyáron, főszezonban. Én nem vettem észre nagy különbséget a népsűrűségben. Teljesen elviselhető, még tömegnek sem mondanám. Annyi, hogy némelyik játéknál többet kell esetleg várakozni, amennyire emlékszem, annál a bizonyos krokodilosnál kellett a legtöbbet várakozni, már nem emlékszem, mennyit pontosan, de az sem lehetett annyira vészes, mert 3 kört ment a lányom, én meg 8 hónapos terhesen, nagy hassal simán végig ácsorogtam azt az időt a korlát mellett, a tűző napon, és fotóztam.


Biztos fog tetszeni a kisfiadnak, efelől semmi kétségem!Mondjuk az én lányomnak az első alkalommal, mikor annyi idős volt, mint a kisfiad, kellett egy kis idő, míg belejött, megérkezésünk után az első fél órában semmire nem volt hajlandó felülni, de aztán megtört a jég, és a végén még a hatalmas vízicsúzdára is felkéredzkedett.

2011. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mégegyszer! Biztosan szuper lesz!

A bátorsággal nincs nálunk probléma, mert elég vagány, nyüzsgő kisfiú, úgyhogy biztosan nagyon bejön majd neki a park!

2011. júl. 11. 14:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tudjad, hogy Ausztriában a legtöbb munkahelyen rövid és hosszú hét van. Magyarul minden második péntek szabad. Ha más napon mentek, szerintem nincsenek, nem lesznek annyian! Én soproni vagyok, ha gondolod, keress meg priviben, segítek, ha tudok. (én még nem voltam ott amúgy, még kicsi a gyerek)
2011. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, találtam Neked magyar oldalt róla:


[link]

2011. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen! Semmiképpen nem pénteken megyünk, valószínűleg k-sz-cs esedékes, mert hétfőtől szombatig leszünk Sopronban. Esetleg tudnál még ajánlani valamit Sopronban vagy Fertő-tó környékén, amit érdemes megnézni vagy jó program? Jó (nem túl drága) étterem, cukrászda is érdekel! A Sziesztában lesz a szállásunk.

Köszönöm! :)

2011. júl. 13. 15:28
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Van Sopronban kalandpark, állítólag bazi drága. Van bob pálya elfogadható áron.

Étterem ott a Szieszta környékén sok van, Sopronhoz képest nem drágák. Ott van az Éva fagyizó is, isteni. Ja, itt 130-160 Ft között van 1 gombóc....

2011. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
És Ausztriában ezen a környéken már találtok olyan éttermet, ahol van menü 5-6 EUR/fő, érdemes ott enni! (csak délben)
2011. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!