Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Huggies economy pelenkáról...

Huggies economy pelenkáról vélemények? Mennyivel másabb mint a premium?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 20:20
 1/6 Gondola ***** válasza:
Szerintem Huggies pelenkát ne vegyél.Én egyszer vettem,s azt hittem nagyon jó lesz,de nagyon dühített,hogy csak egy pisit bírt ki,miközben az ára nem volt a legolcsóbb.Összecsomósodott,s utána olyan volt,mintha csak egy papír lenne a gyereken.Lehet csak az a széria volt olyan,de én többet nem veszek,az biztos.Elvileg az economy testhez idomulna,de azt sem tapasztaltam,nem gumis a dereka sem,így nyomta a gyereket,nem volt neki kényelmes.A prémiumról nem tudok nyilatkozni.Én így jártam.
2011. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Premiumot használ jelenleg is a lányom,meg vagyunk vele elégedve. Most akciós az economy,ezért is érdekel,de azért köszi!
2011. aug. 31. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be, nagyon gyorsan átázott, és olyan keménynek éreztem. Mi eddig pamperst használtunk, de mióta áttértünk az 5ös méretre, nagyon rossz lett, kifolyik belőle minden, nem passzos, nem tudom mit csináltak a pelenkákkal. Ezután áttértünk a libero comfort ft-re, na ez nagyon bevált. Nem túl kicsi, nem túl nagy, nagyon jó nedvszívó, kényelmes. Maradunk ennál. Kipróbáltuk még az aldi-s pelenkát (my love, azt hiszem), de az is nagyon rossz, még két-három van belőle, alig várom, hogy elfogyjanak.

Én mindig úgy veszem a pelenkát (DM-ben), hogy beváltok egy 15, és egy 25%-os kupont, így össszesen 40% kedvezménnyel veszem meg (szinte féláron).

2011. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt probléma a huggies-zal. Most economy van, mindent tart, teljesen jó. Nálunk ráadásul 1500ft különbség van a pampers és közte.


Amúgy az én kedvenc huggies-om a little walkers, nagyon dizájnos , gumis ( nagyon kényelmesnek tűnik)és a tépőzára is más megoldású.

2011. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja vettem de olyan szinten kicsapta kislányom nunáját pár nap után hogy a külömböző krémek gyógyszertári kenőcsök se segítettek .Most 3 hét után mondom azt na gyógyul a kis punija a sudocrem vált be.De nem csak nekem csapta ki a gyerekem a szomszédom babáját is a hugomét is meg az unokatesómét is.Ha ingye adnák se kéne.Csak akcióban volt azért vettem amugy amióta megszületett liberot használok abban sohasem csalódtam.
2011. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sima Huggies nekünk is bevállt, de most véletlenül economy-t vettem, és ez borzasztó! A babának is kényelmetlen, nem gumis, és a formája sem jó! Ráadni is sokkal nehezebb, mint bármelyik más pelenkát! Én tuti hogy nem veszek még egyszer ilyet!
2011. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!